Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen gyógyszert tudtok...

Milyen gyógyszert tudtok huvelygombara?

Figyelt kérdés
Sajnos hónap vége van és olcsóbb fajta kéne...
2011. aug. 30. 08:10
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
ELÖSZÖR nögyógyász, mert a szabadon kapható szerek csak rontanak a helyzeten.
2011. aug. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Canesten combi? Nekem bejött..:)
2011. aug. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amit az orvos felír!
2011. aug. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Majd a nőgyógyász megmondja. Ciki nem ciki megmondhatod neki, hogy most szűkös a pénztárca és lehetőleg olcsóbbat írjon. Lehet a Canesten kombi is elég lenne, de inkább menj biztosra.
2011. aug. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

canesten 2000 körül van, talán még az neked is belefér.

És hatásos, nekem is bevált.

nem tudom mire alapoz kedves 1. válaszoló, h ront a helyzeten, ez teljesen abszurd, hiszen gyógyításra szolgál.

Különben az orvoshoz való utazgatással, v esetleg magánrendelésen való kivizsgálással jócskán megugrana a betegség kikezelése.

Persze, ha nem válik be, akkor tényleg orvos mihamarabb 10-e után...

Jobbulást!

2011. aug. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az elsö vagyok: igen sok gomba idöközben rezisztens a Canestennel szemben, és EZÉRT igensi ront a helyzeten, mert hosszabb próbálkozások utßan idövel csak elmegy a szerencsétlen az orvoshoz, de akkor más ott se tudják könnyen kikezelni, mert annyira súlyos lett a fertözés, és adott esetben akár meddöséget is okozhat.

Másrészt a viszketés/folyás lehet baktériumos eredetü is, a tünetei ugyanazok, de - értelemszerüen - a gombaölö szerek hatástalanok ebben az esetben.

Az, hogy neked hasnált, csak annyit jelent, hogy szerencséd volt - vagy pedig csak átmenetileg tünetmentes vagy, de idövel visszajön, közben meg te fertözö vagy, és terjeszted mindenhol. (Ugyanis ahhoz, hogy másokat megfertöötn valaki, elég, ha közös WC-t használnak.)

2011. aug. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!