Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szupergyors gyogyszer huvelygo...

Szupergyors gyogyszer huvelygombara?

Figyelt kérdés
Fontos randim lesz és kellene valami ami elmulasztja a tuneteket 1 nap alatt
2010. jan. 12. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos kizart dolog.Canesten combit vegyel, ahhoz nem kell recept, es gyorsan elmulasztja a tuneteket, de azert ne fekudj le vele, mert egy nap utan a gombak meg nem pusztulnak el.
2010. jan. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Arról nem is beszélve,h lehet el sem múlik.Nekem doki írt fel gyógyszereket kb 1.5hete közben menstruáltam így akkor nem kezelhettem magam.A hüvelyem bár rendbejött,de a szeméremajkaim körül kicsit viszket még.
2010. jan. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1 nap alatt esélytelen. a viszketést a canesten combi enyhíti, de lefeküdni nefeküdj le vele, mert rohadtégő lesz ha az első alkalomkor máris átadsz neki vmit :D
2010. jan. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fontos randi?

Jó fej vagy te is. Meg szeretnéd fertőzni az aktuális partnered? Menj orvoshoz. És egyébként nincs olyan gyógymód, ami elmulasztja a kórságot 1 nap alatt.

A másik, hogy honnan veszed, h hüvelygomba?

Tán van otthon mikrobiológiai laborod?

Meg szakértelmed?

Nagyon idegesítő, hogy mindenkinek (nők) hüvelygombája van.A média áldásos hatása. Mint ahogy az is, hogy kezeld magad otthon, TITOKBAN.


http://www.youtube.com/watch?v=xB2yRp8REt8&feature=player_em..


Ne kezelgessed magad otthon. Az orvos nem véletlenül tanul élethosszig.

2010. jan. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1 nap semmire nem elég. Ha tuti biztos vagy benne, hogy gomba, én a pevaril-g nevű hüvelykúpot ajánlom. 3 nap.
2010. jan. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!