Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 éves vagyok és betétet...

16 éves vagyok és betétet használok . éjszaka általába kifolyik ezért olyankor kettőt teszek. Tampont nem merek kipróbálni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 18. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó a 2 betét.
2012. ápr. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
éjszakai betét?
2012. ápr. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Válassz nagyobb betétet. Mekkorát használsz? De lehet, hogy csak elcsúszik, nem? Én azt csinálom ilyenkor, hogy egy szűk pamut rövidgatyeszt (biciklisgatyó-féle) húzok fel, és úgy nem mozdul el semmi :)
2012. ápr. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg próbáld ki a tampont. Éjszakára mondjuk nem ajánlatos, én is 2-3* felkelek, hogy kicseréljem, mert elég egészségtelen 5-6óránál tovább bent hagyni.

Kipróbálni ki lehet, mondjuk az ob minit, aztán ha nem jön be, akkor marad a betét.

Mivel nekem már nem olyan erős, én sem teszek be mindig tampont, ilyenkor szűk bugyi, szűk gatya, aztán minden a helyén marad. Meg persze éjszakai betét, akármennyire utálom is, mert olyan mint egy pelus.

2012. ápr. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Éjszakai vastag(!!!) betét, a Bellának van ilyenje. Nekem bevált. Szerintem tampont ne használj, mert nagyobb a fertőzésveszély, és nem éri meg az egészséget kockáztatni a kényelemért. Amúgy OFF:"mit csináljak?" -szilvásbuktát, mert azt szeretem. :)))


Üdv.

18L

2012. ápr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az éjszakai betét nagyon jó:) viszont hidd el próbáld ki a tampont is ha jól helyezed fel semmi bajod nem lesz :)
2012. ápr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!