Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A "Jó éjszakát! "nevű tejpépek...

A "Jó éjszakát! "nevű tejpépektől ténleg jót alszik a baba éjszaka? Mármint átalussza vele az éjszakát? Babám most 3 hónapos, éjjel még 2x eszik. Láttam vannak ilyen tejbepapik 4 hós kortol. Érdemes kipróbálni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 4. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tejpépből, hanem a tápszerből próbáltam a "jó éjszakát" nevezetűeket, ugyanis a tejpépet nem eszi meg a babám. De meg kell mondjam a sima HA tápszertől jobban eltelik és nem ébred olyan gyakran, mint a "jó éjszakát"-tól.
2009. jan. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Ha anyatejes semmiképpen!Attól nem fogja jobban átaludni az éjszakát!sőt ha anyatejes valószínű nem is eszi majd meg mert nem ízlik majd neki! 3hónapos babától a 2x kelés egyáltalán nem sok!!!!
2009. jan. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha egy kis mákot is főztek bele, akkor biztos. Ha meg nem, akkor az anyatejtől sokkal jobban alszik. Azt ugyanis tökéletesen és könnyen emészti - minden mást rosszabbul.

Azon kívül, hogy mit tesznek a tápszerbe, hogy jól aludjon... ki tudja?

2009. jan. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nappal anyatejcsis, éjszakára viszont mivel addigra teljesen elfogy a tejem, sajnos tápszert iszik. Igy alszik 5-6 órát,aztán szopik és már csak 3órát bir. De ha a második éjszakai etetésnél is tápszert adok neki, akkor sem alszik többet.
2009. jan. 4. 12:08
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi 6 hónaposak vagyunk. Kb. egy hónapja este adok a fiamnak fél adag pépet és utána szopizik, de sajnos így is felkel éjszaka enni, pedig én is azért próbáltam ki, hogy átaludja az éjszakát. Mivel ízlik neki, adom, de sajna mégis ébred éjszaka. Azért próbáld ki, sok sikert!
2009. jan. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A jóéjszakátos tejpép nekunk nem vált be. Egy ideig adtam éjszakára jóéjszakátos tápszert, na azzal kb. 6 órát elvolt a fiam, amúgy 3-3,5 óránként eszik. Viszont egy ido után kevesebbet ivott meg belole, mint a sima tápszerbol, és így ugyanaddig bírta, mint a simával, így aztán maradtunk a rendes tápszernél.
2009. jan. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%
esetleg próbáld k az urtcica urens 9ch nevű homeós bogyót ami kiváló tejserkentő nekem is volt 3 hónapos korban átmeneti tejcsökkenés de ez a bogyó nálam be vált azóta sincs gond és most fél éves a babóm 2-3 óránként szopizik és nem fogy a tejem sok sikert!
2009. jan. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!