Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Amikor megjön mindig olyan...

Amikor megjön mindig olyan rosszul vagyok, hogy hányok is tőle. Másnak is van ilyen gondja? Nőgyógyász segít? Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 7. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Segít a nőgyógyász.Menj el,mond el a tüneteidet,és fel fog írni olyan gyógyszert ami segít ilyenkor.
2012. ápr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátló előtt hányinger, hasmenés, izzadás, fejfájás, térdfájás jelentkezett menstruációkor. Előtte egy hétig tompán fájt az alhasam, középidőben 2-3 napig szörnyűséges éles fájdalommal éreztem a petém vándorlását.


És erre azt fogja mondani a doki, hogy normális.

2012. ápr. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 xxcucoxx ***** válasza:
nekem még nem volt ilyen de a bnőmnek már volt. sztem ez normális
2012. ápr. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van, első nap a legrosszabb. A görcseimre Cataflamot szoktam bevenni, a hányingerrel pedig eddig semmit nem sikerült csinálnom. Nekem doki egyből fogamzásgátlót akart adni, minden vizsgálat nélkül, szóval hagytam, és inkább kibírom, mert ódzkodom tőle.
2012. ápr. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igyál előtte-alatta cickafarkfű teát, az jótékony hatással van a női hormonháztartásra. Ártani biztosan nem fog, próbáld ki, rajtam segített.
2012. ápr. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!