Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első nőgyógyászati látogatás hol?

Első nőgyógyászati látogatás hol?

Figyelt kérdés
Nos,a problémám az,hogy bár a lakcímem vidékre szól, Budapesten élek és keresnék orvost. Nem magán rendelőt (anyagiak miatt) ,de így hol fogadnának vidéki címmel? Illetve számomra fontos ,hogy NŐI nőgyógyász legyen-ez lesz az első vizsgálatom. (vizsgálat+ fog.gátló felírás)
2012. ápr. 2. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem bárhol. Legalábbis nálunk fogadnak kerületen kívülieket is az sztk-ban, csak időpont kell. De mindkét doki ffi.
2012. ápr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én jobban bírom a férfi nőgyógyászokat.. lehet furán hangzik, de a kezdő női nőgyógyászokon kívül mindegyik elég durván csinált mindent..
2012. ápr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
en privat klinikan voltam,es FERFI nogyogyasznal,es nagyon de nagyon kedves volt :) egy no elott sokkal visszafogottabb lennek..
2012. ápr. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%

Feltétlenül ragaszkodj a női dokihoz, pláne első alkalommal!

Sokkal elviselhetőbb a terpesztés vetkőzés elötte, mint egy idegen férfi elött. Szinte bárhová mehetsz érvényes TAJ kártyával, telefonon érdeklődj elötte, hogy mikor rendel nő.

2012. ápr. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%

Teljesen igazad van kérdező a női dokit illetően!

Csak előnye van férfi kollegájával szemben, mert azonkívűl, hogy orvos még nő is, aki nagy valószínűséggel már átélte azokat a problémákat amivel jelentkezel nála.

Feltehetőleg empatikusabb is, és az intimebb megbeszélni valók is elviselhetőbbek vele.

2012. ápr. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szabad orvosválasztás van nálunk, mehetsz az országban bárhol bárkihez, csak érvényes TB kártyád legyen!

Hány éves vagy? mert lehet hogy tini nőgyógyászatra kellene esetleg menned?


A női dokit én is pártolom, nekem is mindig az volt, nem is csalódtam soha.


Hímnemu nogyógyászhoz menni olyan, mint egy autószerelohöz, akinek nincs kocsija. /Carrie Snow/

2012. ápr. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, 21 leszek,az gondolom már nem tini nőgyógyászat.

Keresgélésem eredményeképp sztk-ba még nem találtam nőt csak magán klinikán vagy kórházba. Ha valaki tud valakit kérem jelezze :)

Utolsó :D :)

2012. ápr. 4. 11:34
 8/9 anonim ***** válasza:
ment privátban ajánlat....
2012. ápr. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
X. kerületben Bajcsy kórházhoz tartozó szakrendelőben rendel dr Varga-Horgosi Ágnes. Fiatal, kedves doktornő. Bár én nem hozzá járok (és nem is oda), hanem a jól bevált orvosomhoz (aki ffi, de valahogy ez egy idő után nekem nem számított, pedig először én is csak nőhöz voltam hajlandó menni.) A drnővel mikor szültem találkoztunk párszor a kórházban, épp ügyelt. Aranyos volt.
2012. ápr. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!