Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati ciszta tünetei,...

Nőgyógyászati ciszta tünetei, jelei?

Figyelt kérdés

Nem linkeket szeretnék, azokat már olvastam.

Tapasztalatokat szeretnék.

Hol fájt, fájt e egyáltalán, menzesz változott e ha igen milyen irányba/gyengébb, erősebb, hosszabb ,rövidebb/

Kérem segítsetek! Köszönöm!


2012. ápr. 1. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
nem volt tünet, csak az, hogy nem jött meg.. terhes nem lehettem, de azért elnéztem dokihoz a 3. hónapban.. már 6 cm cisztám volt. kaptam egy gyogyót amitől megjött, arra rá kellett szednem fogamzásgátlót, majd úgy fél év mulva kipukkadt, ami fájt, azthittem meghalok, és szédültem 1 hétig. de a fájdalom max 10 percig tartott, aztán elmult. azóta szuper.
2012. ápr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod!


Kérek még válaszokat akiknek van tapasztalata a cisztával.

2012. ápr. 1. 16:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Fájt a hasam alul, jobb oldalt. Nem nagyon, csak olyan tompán, zavaróan, de gyógyszert nem kellett rá bevennem, annyira nem volt erős a fájdalom. Lépcsőn lefelé kicsit erősebben fájt.

Három nap után elmentem a házidokihoz, ő elküldött a sebészetre. Onnan átmentem a sürgősségire (hátha vakbél). Vérvétel, hasi UH, hüvelyi UH, nőgyógyászati vizsgálat, kiderült, hogy 4,5 centis ciszta.

Nődoki azt mondta, feküdjek be a napokban, megműti, mert ez a fajta nem fog eltűnni (csokicisztának nézték). Felhívtam a saját dokim, elküldött vérvételre, a lelet alapján azt mondta várjunk egy hónapot. Egy hónap múlva megultrahangozott és nem volt már sehol a cisztám...


A vérzésemet nem befolyásolta, mert hormonproblémák miatt amúgy sem nagyon van vérzésem...

2012. ápr. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Neked is nagyon szépen köszönöm a választ!
2012. ápr. 2. 06:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Baloldali petefészek cisztám volt: nem jött meg rendesen a menzeszem, csak kevés barna folyás volt. A jobb oldali petefészkemnél kezdődött egy szúró és erősödő fájdalom vasárnap, ami átterjedt a derekemra is. Végülis csak hétfőn mentem vele dokihoz, aki vakbél gyanúval beküldött a sürgősségire. Ott egy 5x3 centis cisztát fedeztek fel, haza se engedtek a kórházból. Szerdán megműtöttek. Még a műtét napján éjszaka megjött rendesen a menstruációm, pedig a doki azt mondta, hogy tuti nem jön még meg 2-3 hétig..
2012. ápr. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2012. ápr. 3. 07:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!