Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » HOggyan szörtelenitsem a...

HOggyan szörtelenitsem a hasam? És a nemi szervem?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és nem nagyon de szörösödik a hasam csak annyira ami normális és nem tudom hogyan. valaki valami ötlet?? és a nemi szervemmel is ugyan ez a helyzet azt hogyan szörtelenitsem ?

2012. ápr. 1. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nem nagyon szőrösödik a hasad,akkor ne szőrtelenítsd,minek!

A bikinivonalat pedig gyantával vagy krémmel.

2012. ápr. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de zavar a hasam meg a pasim is tett már rá gúnyos megjegyzés. és mit tegyek ellene? hogy tüntessem el azt a szört ??
2012. ápr. 1. 09:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy a hasad csak annyira, amennyire normális? Pihék, vagy pár szál? Ha csak pár szál, azt kihúzhatod szemöldök csipesszel, ha pihék, azhhoz nem nyúlnék.
2012. ápr. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát egy kicsit tuloztam aval hogy normális mer nem pihék hanem fekete szörszálak köldököm körül onan felfele a mellem aláig háromszög formában
2012. ápr. 1. 09:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor ez nem normális, lehet hormonprobléma is, amit belsőleg kell kezelni. Egy hormonvizsgálat nem ártana, ha nincs semmi ilyen jellegű gond, akkor kozmetikushoz fordlnék.
2012. ápr. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szőrös a hasad, akkor inkább menj endokrinológushoz, mert ez sajnos lehet hormonproblémától.
2012. ápr. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!