Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szőrtelenítsem a nemi...

Hogyan szőrtelenítsem a nemi szervem?

Figyelt kérdés
Olyan helyzetben vagyok, h a barátom le szeretne velem feküdni, és én is vele,hisz már rég óta tervezzük, és úgy érzem,hogy készen állok rá. De nem tudom, hogyan szőrtelenítsem a nemi szervem.16 évesen már egyszer megcsináltam borotvával..de utánna nagyon viszkekett...segítsetek kérlek....köszi
2008. dec. 31. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
weet krém nem viszket tőle
2008. dec. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
17%
tépd ki;)
2008. dec. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
9%
Égő gyufával :)
2008. dec. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Ilyen gyorsan, csak a borotva lesz kéznél.
2008. dec. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Borotva, borotva hab. En zuhanyozas kozben szoktam. Allj be, vizezd meg, kend be habbal, es borotvald le. Utana kremezd be, en hagyomanyos Niveaval szoktam, nem testapolo, hanem a gombolyu tegelyes. Viszketni szokott, de majd hozzaszoksz. Kremezd!

Vagy menjel el kozmetikushoz, es kerjel intim gyantat.

Ha annyira felsz a viszketestol, hagyd meg a szort. Mas nincs.

2008. dec. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Borotváld le csak a szeméremdombodat, az kevésbé szokott viszketni. Ráadásul egészségesebb is. Kend be krémmel.
2009. jan. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is ezt mondanám de az a baj hogy a férfiakat a szeméremdombon lévő szőr nem zavarja inkább a szeméremajkakat szeretik szőrtelenül látni...


Ha elég bátor vagy és van kéznél egy epilátor...az még tartó is, bár én még sose mertem megcsinálni...


Ha leborotválod aztán, egy kis idő múlva veet szörtelenítőkrémet kensz rá (a sensitivet) és rajtahagyod 10 percig majd lemosod...akkor a szőrszálak vége puha lesz és nem fog viszketni, mégis szőrtelen lesz a terület...persze használhat csak krémet csak azzal az a baj hogy mindíg marad 2-3 szőrszál ami az istennek nem akar eltünni...

2009. jan. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
próbáld minnél kevesebbszer végig húzni egy ponton..álltalában én ott szoktam elrontani,és csatlakozom a többiekhez használj krémet
2009. febr. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Isten ments, hogy a nemiszerved közvetlen környékén krémet használj!Vegyi anyagokkal égeti el a szőrszálakat és pont ezt tezi az ember külső természetes intim flórájával is.
2009. febr. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!