Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éves vagyok. Kiskoromban...

12 éves vagyok. Kiskoromban hirtelen 1 vasdarabra ültem és a nemi szervem ütöttem be.1-2 vércsepp volt a bugyimon. Használhatok tampont? 3 hónapja jött meg!

Figyelt kérdés
2012. márc. 23. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
12 évesen még fiatal vagy a tamponhoz. Szerintem ilyen korban még sokkal jobb a betét.
2012. márc. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12 évesen inkább maradj a betétnél,max. tánc,sport stb estén használj tampont. amúgy a betét egészségesebb megoldás.
2012. márc. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Oké..táncolni rengeteget táncolok..akkor használjak csak? vagy görkorizás közben??
2012. márc. 23. 10:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Ki lehet bírni ezeket betétben is. Csak figyelj a rendszeres cserére.
2012. márc. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oké.. :) köszi
2012. márc. 23. 10:41
 6/7 anonim ***** válasza:

12 évesen ne használj még tampont!

A betét sokkal megfelelőbb. Elfeledkezhetsz a cseréről, vagy a kézmosásról... a betét is teljesen tökéletes, csak kicsit sűrűbben kell járnod wc-re, hogy nem mozdult-e el!

Arról nem is beszélve (ha jól vettem ki a leírásodból) még csak 3 hónapja menstruálsz... így nem igazán tudod, hogy melyik napon milyen erős a vérzés. Van, akinek hosszú évekbe telik, mire rendesen beáll a menzesze.

2012. márc. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké,köszike a segítséget :))
2012. márc. 24. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!