Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap nagyon megnyomódott a...

Tegnap nagyon megnyomódott a bal mellem, azóta fáj ha melltartóban vagyok. Lehet valami bajom? 20/L

Figyelt kérdés

A villamoson történt. Álltam, a villamos meg nagyot fékezett és rám esett vagy 3 ember, köztük egy nagyon molett nő is, odanyomtak a kapaszkodóhoz. A lényeg hogy pont a bal mellemnél volt az a korlát és nagyon megütöttem. Tegnap egész nap fájt, ma már csak ha melltartót viselek.


Ez utalhat vmire?


Csak 20 vagyok, és nem tudom hogy ilyen fiatalon is alakulhat e ki mellrák.


Hallottam egyszer egy lányról, csak 18 volt, vezetni tanult és nekiment egy oszlopnak, a kormányba paszírozódott a melle és később daganat alakult ki nála.


Szóval kicsit félek.



2012. márc. 27. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lesz rákod tőle. Ne vegyél melltartót, ha fáj, kibírod egy pár napig nélküle. Ha nagyon hiányzik, vegyél egy topot. Adj időd a mellednek, hogy kipihenje.
2012. márc. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az ütéstől nem lehet mellrákot kapni, ez tévhit ! Azért hiszik ezt az emberek, mert egy ütés után többet vizsgálgatják a mellüket és ilyenkor szokták felfedezni a már régóta ott lévő daganatot.

Nem lesz ettől semmi bajod, ne aggódj!

2012. márc. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!