Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmennél úgy nőgyógyászhoz,...

Elmennél úgy nőgyógyászhoz, hogy közben pecsételgetsz?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy furcsa a kérdés, normális esetben ez fel sem merülne bennem:-(

Annyira nehezen tudom megoldani az időpontot, hogy el tudjak menni (2 kisgyerekem miatt).

Nagyon össze-vissza van meg a menstruációm a spirálom óta...3 hete kértem direkt ezt az időpontot, mert a férjem így tudott szabira jönni....

Te mit tennél, ha nem erős vérzésed lenne, hanem pecsételnél, de nagyon kellene menned a nődokidhoz?


2012. márc. 13. 07:30
 1/8 anonim ***** válasza:
A nögyógyásznak ez nem szokatlan dolog, mert igen sok nönek van vérzésproblémája. Ha fontos, akkor menj nyugodtan, föként ha a spirál miatt van a rendszertelenség.
2012. márc. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem a kérdés a fura, hanem az, hogy felmerült benned, hogy ebben az esetben hogy ne menj.

Persze, hogy menj el!

Sok esetben épp a vérzési rendellenesség miatt kell, hogy valaki nőgyógyászhoz menjen, aminek sok dolog lehet a hátterében.

És ne aggódj, a dokinak ez nem lesz se furcsa, se gusztustalan, teljesen természetes lesz.

2012. márc. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

persze


Tavaly úgy voltam nődokinál,hogy amikor időpontot kértem 2 nap múlvára,kérdezte mikor volt.Mondom múlt héten.Erre 2 nap múlva ismét megjött.Igy is elmentem,hisz ez nem volt normális.

Rossz szót nem szólt,ez a dolga.

2012. márc. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, hogy válaszolt!!
2012. márc. 13. 08:44
 5/8 anonim ***** válasza:

szia!


Én kb egy éve direkt amiatt mentem el, és meg is vizsgált úgy, hogy pecsételtem. A tabletta miatt volt, erősebbet írt fel, azóta nincs ilyen bajom. De ha nem megyek el, akkor lehet, még mindig fennállna a probléma.

2012. márc. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
simán. voltam már ugy is h véreztem hisz ez volt a gond amivel hozzá fordultam , nem akart megállnia menzeszem
2012. márc. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

vérzési probléma esetén természetesen el kell menni ha akkor is vérzel

a vérzés akkor gond, hogyha rákszűrést akar a doki, vagy valamilyen fertőzésed van, amire kenetet kéne venni, ugyanis ha vérzel, akkor ezeket nem lehet megcsinálni

más esetben viszont lényegtelen, hogy vérzel-e, és ugyanúgy el kell menni, főleg ha ez a gond

2012. márc. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a további válaszokat!

Rákszűrésre és spirál ellenőrzésre kell mennem, de akkor lehet, hogy a rákszűrést nem is fogja most elvégezni.

De ez nem baj, mert a másik probléma engem most jobban aggaszt.(össze-vissza vérzés)

2012. márc. 13. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!