Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem merek elmenni nőgyógyászho...

Nem merek elmenni nőgyógyászhoz, mert van egy "kis" problémám. Szerintetek mit mondana?

Figyelt kérdés
el kellene mennem nőgyógyászhoz, mert a menszeszemmel gondok vannak, hónapok óta nem jön meg (persze nem vagyok terhes), de nem merek elmenni, mert egy az, hogy még sosem voltam, kettő pedig...nagyon nagyok a szeméremajkaim...nem túlzok, tényleg nagyok, gyanítom, hogy a "túl" sok maszturbálástól. nagyon szégyellem, és nem merek elmenni orvoshoz. ha gyűjtenék elég bátorságot, és elmennék, akkor tenne megjegyzést? kínosakat? kérlek, ne szóljatok be, csak normális válaszokat szeretnék, köszönöm.
2012. márc. 2. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Orvos..nem érdekli az ilyesfajta infó..csak ha beléd akadt valami a masztiból:D Nem mond semmit..rá se kérdez..csak ha van szexuális életed,az érdekli,a saját egyéni dolgok nem:)


Úgyh minél gyorsabban menj el,mert gondod lehet belőle!

2012. márc. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hàt Te hülye vagy.. mit érdekelné öt h milyenek a szeméremajkaid? ...
2012. márc. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Szia csajszi!


Fogjad magadat és menj el a nőgyógyászhoz!

Én is így voltam mint te és most szedtem össze annyira magamat, hogy elmenjek. Nálam is hónapok kimaradtak és szűz is vagyok. Nem fog megenni az orvos és ha félsz, akkor menj női nőgyógyászhoz.

Ne halogasd, mert nálam annyi volt, hogy elmentem beszélgettünk, elmondtam, hogy nem jött meg és lent nem is vizsgált meg, csak hasi ultrahangot nézett.

Elküldött vérvételekre és most derülnek ki a dolgok, hogy mi van velem és átalakult az étrendem, meg ilyesmi és ha nem megyek el, akkor egy sima vérvételből nem derült volna ki, hogy magas az inzulinom.

Ez nem játék, szedd össze magadat a saját érdekedben!

2012. márc. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Először is: a nődoki látott már sokkal cifrábbakat is, ne aggódj. Másodszor a szeméremajkak mérete nem igazán a maszturbáció mennyiségétől függ, egyéni, hogy kinek mekkora. Nem fog semmit mondani rá. Harmadszor meg: ne félj, nem harapnak (...általában olyan nagyot. :) )


Nyomás a dokihoz!

2012. márc. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
13%

Keress egy női nőgyógyászt! Sokkal kevésbé ciki elötte vetkőzni, terpeszteni, mint egy férfi előtt!

Azonkívűl hamarabb meg is érti minden problémádat, hiszen ő is nőből van.

2012. márc. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"nem merek elmenni, mert egy az, hogy még sosem voltam, kettő pedig...nagyon nagyok a szeméremajkaim"


Én is azt javaslom, hogy keress női orvost, előtte talán nem annyira ciki.

2012. márc. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
voltam, tényleg nem volt vészes, de vissza kell menni, és eléggé szégyellem magam...ha nem lennének ott az ajkak, akkor nem csinálnék ekkora "ügyet" ebből az egészből, de így eléggé kínos.:( köszönöm a kommenteket!:)
2012. ápr. 6. 13:56
 8/8 A kérdező kommentje:
*ott akkorák az ajkak
2012. ápr. 6. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!