Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha elmegyek nögyógyászhoz és...

Ha elmegyek nögyógyászhoz és elmondom neki mi a problémám, kitapintja a méhemet, hogy terhes vagyok e? Lehet, hogy azt hiába nézné?

Figyelt kérdés

www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas__523790-lehet-igy-teherbe-esni

Ez a panaszom.Csütörtökön megjött a mensim,szombat estére elmúlt és nem is volt nagyon sok.Tegnap meg ma csak kevés barna folyásom volt.Ma estig tompa izomláz szerü érzésem volt az alhasamban.Hosszú és zavaros a kérdés,de teljesen ki vagyok már készülve.


2009. nov. 30. 19:37
 1/9 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_..

Elfelejtettem írni,hogy még puffadok is nagyon.

2009. nov. 30. 19:41
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha orvoshoz mész a gondoddal, először tapintással vizsgál meg, utána szinte biztos, hogy csinál egy hüvelyi ultrahangot. Utána valószínűleg kiír egy laborra is, hogy 100%-os legyen az eredmény.


Azért ne ess kétségbe, a terhességen kívül sok mindentől lehet (felfázás, stressz,vagy "csak úgy"), hogy egyszer-egyszer szokatlanul rövid vagy hosszú vagy sosem látott állagú, mennyiségű a menstruáció. Menj nyugodtan orvoshoz, hogy minél hamarabb kiderüljön, mi okozta az eltérést.

2009. nov. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt írtad volt 3 mensid azóta,akkor nem értem.Ez lehetetlen szitu szerintem.
2009. nov. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem volt valami sok a mensim a legutóbbi 3.
2009. nov. 30. 19:54
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem baj ha nem mondom el neki ezt a "spermába nyúlós"sztorit?
2009. nov. 30. 20:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem voltál beteg a hónapba? vagy nem szedtél antibiotikumot? nekem pl előző hónapban a szokottnál kevesebb volt. Az antibiotikum és a gyulladáscsökkentők miatt. Most pedig megjött rendesen. Ha szedtél gyógyszert, vagy gyulladás, az befolyásolhatja a menstruációt.
2009. nov. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Múlt hét elötti csütörtökön kezdtem el Panadolt szedni.

Elötte való hónapban (majdnem 2héttel a mensi elött)Canesten kúpot, azelött meg 1 héttel a mensi elött kezdtem hüvelygyulladásra tablettát és kúpot szedni. Nagyon köszönöm,erre nem is gondoltam.

2009. nov. 30. 21:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem az lehet az oka:) Nyugodj meg, védekeztetek, szerintem minden oké, tünetek pedig biztos a mensi előjelei:)
2009. nov. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja bocsi nem védekeztetek:) vagyis nem szex volt...ne izgulj mert annál később fog megjönni
2009. nov. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!