Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet hogy hamarosan megjön?

Lehet hogy hamarosan megjön?

Figyelt kérdés
Napok óta nagyon fáj a hasam, ráadásul nagyon ingerlékenny vagyok, mostanában könnyen kiakadok dolgokon, amiken nem kéne. Nem tudom, talán ez a menstruáció jelei lehetnek? Már 14 éves vagyok, és még mindig nem jött meg, ez normális? Úgy értem, látom, hogy másoknál 9-10 évesen már megjött, de a legtöbbnek 12 éves korában. Nálam miért húzodik el ez ennyire?
2012. márc. 9. 22:03
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, lehet meg fog jönni. Én is 11 voltam mikor megjött, de ismertem olyat is akinek 17 évesen jött meg először! Ha 16 éves korodig nem jön meg akkor kezd el aggódni, de abszolút normális dolog. Nem mindenki mensizik hamar. Örülj neki, hogy még nincs vele gondod!

23/N

2012. márc. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!