Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Honnan tudom hogy hamarosan...

Honnan tudom hogy hamarosan megjön?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és nemrég jött meg először. De azóta megint kellett volna de egyszerűen kimaradt. Tudom ez normális az elején hogy össze-vissza jön, csak hát most minden nap parázok hogy mi van ha ma fog... és ez így a strandszezon közepén elég kellemetlen. Barátnőm mondta hogy ő mindig érzi, de én még nagyon az elején vagyok... Szóval van valami konkrét előjele amit figyelhetek?
2010. aug. 11. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 16 éves vagyok. nekem már 4 éve megvan, mindig megérzem, napokkal előtte, már kitapasztaltam:P Nekem már 2-3 nappal előtte lekezd feszülni a mellem, majd fájni. Előtte levő nap fáj általában a fejem, derekam. Nekem ezek az előjelei, de ez nem azt jelenti, hogy neked is. De ezek előfordulhatnak. Sztem úgyis érzed majd. Hányszor volt eddig? csak egyszer?
2010. aug. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mellfájdalom, puffadás derékfájás. nekem ez szokott lenni de ez már 2héttel előtte(elég gáz) meg némi hangulatingadozás. (bár ezt nehéz belőni ha állandóan görcsölsz mikor jön)
2010. aug. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

igen ugy rendesen csak egyszer meg ilyen vérfolt volt kétszer.

aza gond (illetve mázli) hogy nekem akkor se görcsölt mikor megvolt. a hangulatomra meg nem nagyon tudok alapozni mert olyan ember vagyok aki 'bal lábbal' kel fel egyik nap, másik nap meg mindenhol szivárvány napsütés és minden húdefasza... :D

2010. aug. 11. 21:30
 4/5 anonim válasza:
Nekem általában az az előjel, hogy összezabálok mindent...ma jött meg, és tegnap kb kétszer annyit ettem mint alapból. Leginkább a csokira pályázom ilyenkor. Illetve mellfájdalom, hasfájás...ezek szoktak lenni.
2010. aug. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ma jött meg:D én is zabálok!
2010. aug. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!