Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem megy tovább?

Miért nem megy tovább?

Figyelt kérdés

15 éves mindjárt 16, 12 éves koromban jött meg először ma este fürés előtt megpróbáltam o.b mini tampont felhelyezni egy ideig ment is éreztem, h már a szűzhátyán is túlment, szval már az egész tampon bent folt de aztán nem ment tovább.Köhögtem (mivel köhögnöm kellett:DD) és annyra megfájdult a hüvelyem, meg a hasam meg minden, h így szédültem meg tisztára bepánikoltam és ink. kivettem.Nagyon jó lenne már tampont haszálni mert nyilván kényelmesebb de ez így határozottan rossz élmény.Mikor próbálkozzak újra esetleg mit javítsak.A TSS szindróma ugye kizárt?(mert az jár szédüléssel..)

U.I.:Bocsi h túl hosszú csak most tökre kétségbe vagyok esve:(



2012. márc. 4. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Ennyitől nem lesz TSS. A lényeg, hogy próbálj meg ellazulni a felhelyezés során. Én csak jóval a szüzességem elvesztése után használtam először tampont, nekem is nagyon nehezen ment.
2012. márc. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát én pedig egyenlőre nem igen akarom elveszíteni:/ de köszi a választ:)
2012. márc. 4. 20:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg guggolva, úgy könnyebb.
2012. márc. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Én nem ajánlom a tampont, fiatal is vagy még hozz, és ha nem megy nem is jó dolog ha erőlteted, mert később baj lehet a szexnél is belőle.
2012. márc. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Anyukádat nem tudod megkérdezni, hogy mondja el hogy kell? Nem olyan jó a viszony? van egy jó kis oldal, ahol csomó infó van és webdoki is válaszol ha kérdezed, másold a böngésződbe?

[link]

2012. márc. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kriszti111 válasza:
Nekem sem akart eleinte felmenni, de ha veszel Canestent, és bekened vele az elejét akkor nagyon könnyen becsusszan! :D
2012. márc. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi már sikerült:DD
2012. máj. 7. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!