Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem megy tovább?

Miért nem megy tovább?

Figyelt kérdés
Gondoltam ismét kipróbálom a tampont már egy kicsit bennt is volt de nem tudtam tovább tolni mintha egy "falnak" ütközött volna:S Mikor kihúztam a tampont így jött szét mármint ilyen nagy volt a "feje":D Mintha kitágult volna. Vmit rosszul csinálok? Már nem merem használni mert csak próbálgatom, próbálgatom de nem sikerül. És ez így tiszta pazarlás. Mit tegyek? Hogy csináljam másképp?
2009. szept. 25. 19:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat a rossz fogalmazásért de nem tudtam másképp leírni:)
2009. szept. 25. 19:27
 2/5 anonim ***** válasza:

No hát, nem tudom hány éves vagy :D de bioszból biztos tanultátok a női ne szerv felépítését. A tampont ne függőlegesen próbáld feltolni, hanem egy kicsit hátrafelé, a dobozban van egy papír, arra is fel van rajzolva, "hogyan; merre". Mekkora méretű tamponnal próbálkozol? Ha OB, akkor válassz pro comfortot, azt valamivel könnyebb felhelyezni. Szóval, csak lazíts, szépen nyugodtan lassan. Közben próbáld elterelni a figyelmedet, énekelj, vagy csak lélegezz mélyeket :D

Nyilván menstruálsz, azért próbáltad a tampont, ilyenkor a hüvely sokkal síkosabb, több a nedvesség. A tamponnak pedig elvileg az a dolga, hogy a vért felszívja. Ha egy vattapamacsot vízbe mártasz, kitágul, felszívja a vizet, nagyobbnak tűnik :)

Tampont használni nem nagy ördöngősség, remélem tudtam segíteni :)

2009. szept. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nemár! Komolyan itt akarok kitanulni a tampon feltételének a módját???
2009. szept. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló bocsánat, hogy megkérdeztem. Az első válaszólónak pedig köszönöm a válaszát.
2009. szept. 25. 21:28
 5/5 A kérdező kommentje:
amúgy OB minivel próbálkozom
2009. szept. 25. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!