Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Viszket szúr fáj csíp a...

Viszket szúr fáj csíp a hüvelyem? Allergia?

Figyelt kérdés

Nem bírom már. Most voltam beteg influenzás és szedtem egy antibiotikumot (forcid) és ugye ettől ment a hasam. Ez nagyon kimarta a végbélnyílást fájt meg minden, mostam, kentem stbstb. Másnapra elkezdtem menstruálni. És akkor már viszketett a végbélnyílás (gondoltam gyógyul). És aztán már a csiklóm felett is viszketett. Nem gondoltam hogy hüvelygomba mert akkor a hüvelyemnél szokott viszketni (már kaptam el, magamnak kikezeltem kb 4nap alatt). Arra gyanakodtam hogy a betétre vagyok allergiás (újfajta 100ft-s nem ismerem). Ma fürdésnél már megőrültem, mindenhol viszket csíp, meg van dagadva a nagyajak piros, és fedeztem fel fehér kis hámlásokat is. Ugyan ez a végbélnyílásomnál. Nem igaz hogy itthon vagyok több mint 1 hete és hüvelygombát kaptam el. Mi lehet ez? Még pasival sem voltam soha. Hogy enyhítsem?

16 vagyok


2012. márc. 4. 18:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Elájulnék egy nőgyógyásznál."


Talán azért nem ájulnál el, de mindenképpen keress női orvost, mert elötte/vele azért jóval könnyebb. Azonkívűl, mert ő is nő, így sokkal könnyebben meg is érti minden "nyavajádat", mert valőszínűleg neki is volt, beleértve a szégyenlősséget is.

2012. márc. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

tegnap 22:10

Szerintem ennek nincs köze az igénytelenséghez.


Inkább talán a "túlzott" szemérmességhez van köze.


Menj először egy női orvoshoz, aztán majd ha látod, hogy nem annyira szörnyű dolog ez (azt nem mondom hogy jó), utána kereshetsz férfit, vagy nőt, amelyik szimpatikusabb lesz.

2012. márc. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Rendbe jöttél végül? Elmentél dokihoz vagy elmúlt magától? Most nekem is ugyanez a problémám, kezdek megőrülni annyira csíp és viszket, és nem tudom mit csináljak.
2012. máj. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!