Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Viszket szúr fáj csíp a...

Viszket szúr fáj csíp a hüvelyem? Allergia?

Figyelt kérdés

Nem bírom már. Most voltam beteg influenzás és szedtem egy antibiotikumot (forcid) és ugye ettől ment a hasam. Ez nagyon kimarta a végbélnyílást fájt meg minden, mostam, kentem stbstb. Másnapra elkezdtem menstruálni. És akkor már viszketett a végbélnyílás (gondoltam gyógyul). És aztán már a csiklóm felett is viszketett. Nem gondoltam hogy hüvelygomba mert akkor a hüvelyemnél szokott viszketni (már kaptam el, magamnak kikezeltem kb 4nap alatt). Arra gyanakodtam hogy a betétre vagyok allergiás (újfajta 100ft-s nem ismerem). Ma fürdésnél már megőrültem, mindenhol viszket csíp, meg van dagadva a nagyajak piros, és fedeztem fel fehér kis hámlásokat is. Ugyan ez a végbélnyílásomnál. Nem igaz hogy itthon vagyok több mint 1 hete és hüvelygombát kaptam el. Mi lehet ez? Még pasival sem voltam soha. Hogy enyhítsem?

16 vagyok


2012. márc. 4. 18:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ez az antibiotikumtól van... nekem is ugyanez volt... nekem mindenféle kezelés nélkül 1 hét alatt, teljesen magától és teljes egészében elmúlt.
2012. márc. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De én szedtem már ez az égadta antibiotikumot akkor nem volt bajom
2012. márc. 4. 18:35
 3/13 anonim ***** válasza:
Sajnos a saját végbeledből a széklettől is el lehet kapni fertőzést, ezért nem mindegy merre törlöd. Menj el nőgyógyászhoz, ír fel kúpot, pár nap múlva elműlik.
2012. márc. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Pedig gomba lesz szerintem, ami antibiotikum után szinte törvényszerű.
2012. márc. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
az egy dolog hogy szedted már ezt az antibiotikumot, és akkor nem volt ilyen... nekem is így volt...
2012. márc. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Voltál már nőgyógyásznál életedben?

Ha nem akkor keress egy kedves megbízható női dokit, aki előtt sokkal elviselhetőbb a vetkőzés és a terpesztés is mint egy idegen férfi előtt.

El kellebe menni hozzá és megbeszélni ezt vele.

2012. márc. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Elájulnék egy nőgyógyásznál.
2012. márc. 5. 13:10
 8/13 anonim ***** válasza:
Hozzáállás és igényesség kérdése...
2012. márc. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
10%
Igényesség?.,???
2012. márc. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha valakinek hüvelygyulladása van és nem megy dokihoz, mert az ciki, az véleményem szerint igénytelen is.. (ez alatt azt értem, aki mondjuk inkább él a fertőzéssel)
2012. márc. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!