Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van halványzöld folyásom?

Mitől van halványzöld folyásom?

Figyelt kérdés
Elég komoly arcüreggyulladásom van,amire gyógyszereket szedek. Tegnaptól észre vettem,hogy halványzöld folyásom van,ami mára csak erősödött,és alhasi fájdalmaim is vannak(mintha meg akarna jönni,de csak jövőhét végén kell megjönnie). A gyógyszertől lenne? Mit tegyek ellene? Házas nő vagyok,kizárt,hogy nemi betegség legyen. Segitsetek!
2012. febr. 24. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:
gomba,vagy egyéb fertőzés. antibiotikumtól nekem pl. rendszeresen gombám van. Menj nőgyógyászhoz!
2012. febr. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha antibiotikumot szedsz, akkor megváltozik a hülye ph-ja, úgy tudom. Így talán könnyebben kaphattál el valami fertőzést, nem feltétlen nemi úton. De csak tipp :/ fordulj orvoshoz, az a biztos! Jobbulást!
2012. febr. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!