Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Closti és merional kombinációs...

Closti és merional kombinációs ciklusban egy db 30 egy db 14 és egy db 16 mm - es tüszű. Repesztőt kaptam. Lehet ez sikeres hónap?

Figyelt kérdés

2012. febr. 20. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet persze.Én is ezzel a kombóval lettem terhes,2.5 éves ikreim vannak.Csak én Puregont kaptam,nem Merionalt,repesztőnek pedig Prenylt.Tüszőméreteim hasonlóak voltak,csak nekem 5 volt,ebből kettő kicsi,10mm-es.Sok sikert!
2012. febr. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm.

Már 15 hónapja stimulálnak és semmi. Eddig még sose volt ekkora tüszőm.

2012. febr. 21. 08:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is nehezen stimulálható voltam.Pl. clostyra önmagában meg sem mozdult semmi.Nekem a méhnyálkah.-m is vékony volt,nem tudott megtapadni a baba(1 vetélés volt is emiatt).A Puregon(és a Merional is) megvastagítja a nykh.t és jobban "növeszt" tüszőt,mint a többi gyógyszer.Az első injekciós kúrára teherbeestem.Szedsz Utrogestant is?Kiskatonák rendben vannak?Én kaptam Prednisolont is,ez levitte a férfihormon-szintemet.PCOSes vagy?hanyadik próbálkozás ez?Terminált együttlét,vagy inszem?
2012. febr. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!