Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha valaki nem menstruál annak...

Ha valaki nem menstruál annak nincs peteérése?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm aki 19 éves és már 2 éve nem menstruált de nem hajlandó elmenni orvoshoz. Akkor neki peteérése sincs? Azt mondta olyan jellegzetes nyálkás folyása sincs mind amiről mindenki beszél PÉ.-kor... De attól még lehet neki, vagy nem? :O
2012. febr. 20. 17:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
De valamikor menstruált?
2012. febr. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen
2012. febr. 20. 17:34
 3/12 anonim ***** válasza:

Valószínű nincs, de semmit se lehet biztosra venni. Az étkezési zavarosok között is igen gyakori a nem kívánt terhesség mivel az alacsony súlyuk miatt hol megjön hol nem, így azt gondolják nem eshetnek teherbe minek védekezni. Oszt ha éppen úgy hozza a sors...

Amúgy az ismerősöd ritka hülye...

2012. febr. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ő meg már szerintem a tulsúlyos kategóriába tartozik de szerintem hormonálisan hízott mert szinte alig eszik. De am neki nem hébe-hóba jön meg hanem egyáltalán semmi 2 éve. Amúgy azt mondja mindig védekeznek, erre most csak én vagyok kiváncsi h h is van ez.
2012. febr. 20. 17:41
 5/12 anonim ***** válasza:
Két év alatt egyszer sem jutott eszébe, hogy elmenjen orvoshoz? Mire vár?
2012. febr. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor biztos hormonális zavara van... Mondjuk pár év múlva nem tudom ki fog sírni, hogy meddő... Vedd szépen rá a barátnődet valahogy, mivel komolyabb bajai is lehetnek ebből..
2012. febr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hát egyszer elment nőgyógyászhoz ott azt mondták nem tudják mitől van és azóta nem volt... Endokrinológushoz küldték oda nem ment.

Igazából csak azért érdekel mert most attól fél h terhes... -.-

Hogy valahogy az előváladékból jutott bele ( állítása szerint a barátja egyszer sem tette be neki )

De nem tudom megnyugtatni mert én sem tudok erről semmit

2012. febr. 20. 18:20
 8/12 anonim ***** válasza:

Terhességi teszt minden patikában van és mindenki ideiglenesen megnyugothat. A fején kéne segíteni, hogy megáldják még pár IQ ponttal, mert rohadt sok baja lehet abból, ha nem kezelik a hormonális zavarait. A hormonrendszer feladata a fnntartás, ha azzal gondja van mindennel problémája lesz. Vedd rá, hogy sose lesz nyugodt ha ez így marad és tényleg tolja el a seggét endokrinológushoz. Nem is értem hogy lehet ennyire nemtörődöm a saját egészségével kapcsolatban...

Olvasgassátok kicsit a hipofizis.hu-t, talán az motiválóan hat kicsit a számára.

2012. febr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha két éve nincs vérzése, akkor peteérése sincsen. Ez ne azt jelenti, hogy soha nem is lehet neki, de gyakorlatilag most meddő.

Menjen endokrinológushoz.

2012. febr. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

ez biztos?


mindenféleképp elrángatom..

2012. febr. 20. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!