Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akkor is menstruál valaki, ha...

Akkor is menstruál valaki, ha nincs peteérése?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon rövidek a menstruációim, kb. 2-3 nap. A mennyisége sem sok, sőt... 1 nap/1 tampon
2010. szept. 3. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Általános iskolás biológia anyag. Nézz utána. Neked erősen ajánlott.
2010. szept. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen. A méhnyálkahártya egy idő után elöregszik és leválik. Ilyenkor általában hosszú a cuklus, 35 nap feletti. Főleg PCO-ra jellemző.
2010. szept. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja, és az 1 nap 1 tampont felejtsd el. Csoda, hogy még nem betegedtél meg, max. 6 óránként cserélni kell.
2010. szept. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nyilván én is cserélem, kevesebb mint 6 óránként, ez csak szemléletes volt. De amikor cserélem, egyáltalán nincs "tele", csak azért cserélem, mert nem akarok megbetegedni.
2010. szept. 3. 11:37
 5/9 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak: a ciklusaim szabályosan 28 naposak, cisztám sincs.
2010. szept. 3. 11:38
 6/9 anonim ***** válasza:

Peteérés nélkül is lehet menstruáció, menstruáció nélkül is lehet peteérés!

De attól, hogy 2-3 napos a menzeszed, az nem igazán jelent semmit:) Ha aggódsz, akkor mérd a hődet reggelente (naptármódszer), vagy vegyél ovu mikroszkópot.)

2010. szept. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm a normálist választ!
2010. szept. 3. 12:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem értem, az én válaszaimmal mi bajod volt. Normálisan írtam, és minden igaz volt bennük. Én arról nem tehetek, hogy a kérdést így fogalmaztad meg, nem volt benne, hogy 28 napos a ciklusod, és nem volt benne, hogy a "napi 1 tampont" 6 óránként cseréled.
2010. szept. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsónak: nem akartalak megsérteni, csak félreértettük egymást.
2010. szept. 3. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!