Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezek az előjelek?

Ezek az előjelek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy volt már egy csomó ilyen kérdés, de azokbvan nem láttam a megfelelő választ! 11 éves vagyok. Nagyon szőrösödök felül-alul. 2 éve van fehérfolyásom ésmostanában nagyon sok jött. Mostanában szokott görcsölni a hasam alul. szerintetek meg fog jönni? Normális válaszokat!! :)
2012. febr. 17. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen, de nem lehet pontosan megmondani.
2012. febr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagy esély van rá, hogy hamarosan menstruálni fogsz, de pontosan nem lehet tudni, hogy mikor!
2012. febr. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2012. febr. 18. 11:48
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan ezek a jelek mostanában szerintem nagy esély van rá, hogy meg fog jönni, suliba mindig legyen nálad betét és nem árt váltó bugyi se! De az is lehet, hogy majd csak 15éves korodba jön meg! Nem lehet tudni!

13/L

2012. febr. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi:) Már régóta mindig van nálam betét, bent tartom a neszeszeremben ahogy a váltóbugyit is:) Ja meg még azt szeretném kérdezni, hogy ma nem jött fehérfolyás, pedig 3 hete egyfolytában mindennap jött. Ez mit jelent?
2012. febr. 18. 19:00
 6/8 anonim válasza:
amint elkezd fájni a hasad,és folyásod van rá kb.1év és megjön az első. hajrá:) 15/L
2012. febr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi:D
2012. febr. 22. 14:05
 8/8 anonim válasza:
Nekem volt egy hónapja egy vérfolt a bugyimban, aztán most megjött.:) Az is egy előjel. Hamarosan szerintem igen, meg fog jönni neked is, és NAGYLÁNY leszel:)
2012. aug. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!