Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lábfájás= gyulladás? Előjelek...

Lábfájás= gyulladás? Előjelek nélküli lábfájás 4évesen. Mi ez?

Figyelt kérdés

Tesómnak egyik napról a másikra (tegnapról mára) elkezdett fájni a lába, illetve nem mondja, vagy nyafog érte, hogy fáj, csak sántikálva biceg. Voltunk orvosnál, mert pont erre napra jött ki a kötőhártya-gyulladás is. Mondtuk az orvosnak a lábfájást, azt mondta, biztos a gyulladás elérte a lábát, adjunk neki kataflan cseppet. Én ezzel meg is nyugodnék, hiszen hányszor volt olyan h influenza közben úgy éreztem "leszakadnak" a végtagjaim. majd a gyógyulással a végtagjaim is helyrejöttek. A helyzetet tetőzi egy fel-felbukkanó régi történet: kislány egészséges, hirtelen fáj a lába, pillanatok alatt lebénul, majd a legszörnyűbb amit egy anya átélhet...

Valaki adjon valami tanácsot!!! Köszönöm


2008. dec. 15. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
jaj, az egyik rokonnál volt ez. 15 éves volt. Állandóan fájt a lába, orvosról orvosra jártak, mire kiderült, hogy rákos a gyerek. Azt már nem tudom milyen rákja volt, de utána hónapokig kórházban volt, amíg... Na, de ne gondoljunk egyből a legrosszabbra. Én múlt héten beteg voltam, egyik nap 39fokos lázam volt és nem ment le semmitől. Úgy éreztem csípőtől lefele fáj mindenem és hogy leszakadnak a lábaim. nem bírtam szinte felemelni sem őket meg járni sem. A páromat kértemmeg, hogy picit mozgassa őket, mert úgy jobb volt. Elképzelhető hogy neki is csak emiatt van. De ha nem múlna el, mindenképpen vigyétek el több orvoshoz.
2008. dec. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A keresztlányomnak is volt olyan időszaka, hogy cipelni kellett, mert nyafizott, hogy fáj a lába. A doki azt mondta, hogy a hirtelen növéstől. Elmúlt, azóta évek teltek el, és egészséges. Tényleg ne gondolj egyből a legrosszabbra, de azért persze vigyétek orvoshoz megint, ha nem múlik.
2008. dec. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A tesómnak is szörnyen fájtak a lábai, amikor be voltak gyulladva a mandulái, a végén már tolókocsival járt. A mandulagyulladás volt a ludas. De miután megműtötték, elmúlt a "bénulás" is. Most már 27 éves, és köszöni jól van. Szerintem sem kell a legrosszabbra gondolni egyszerre. Csináld, amit az orvos mond, és ha nem múlna idővel, akkor menjetek vissza az orvoshoz.

Mielőbbi gyógyulást kívánok!

2008. dec. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy röntgent megér, hogy megnyugodjatok. A nyugalomban is jelentkező lábfájás csontdaganat jele is lehet ebben a korban! Én ebbe a "kötőhártya-gyulladás miatt fáj" nem nyugodnék bele, az biztos!
2008. dec. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*magyarázatba (a miatt fáj" után)
2008. dec. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!