Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg? Az előjelek...

Miért nem jön meg? Az előjelek megvannak, a havi viszont késik. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek már április 5ödikén enyhe mellfájásai voltak,azután napról napra erősödtek a havi előtti tünetek,és ugy keddre már nagyon fájt a melle és hasa is felduzzadt.Azthittük szerdára már megjön neki,de már péntek van,azóta nem változtak a tünetek semmit,hanem stabilan még mindig tartanak,de nem akar neki megjönni.


Csak egyszer csináltuk a hónapba 20adikán akkor nem volt semmi baj az óvszerekkel.Nem szed tablettát.


Terhes tesztet most nem tudok venni ünnepekkor szóval nem tudna valaki megnyugtatni vagy valami magyarázatot adni? :SSS


Meddig tarthat ez a tünetes időszak még ugy hogy nem jön meg neki?vagy ez még szokványos hogy egész (eddig) 5 napig tolódik de előtünetekkel együtt? :S


Február rövid hónap volt,de mégis márciusba normálisan jött,nem lehet hogy most az a csúszás ere a hónapra hat ki?


(márciusba beteg volt + erős antibiotikum 15.éig)


2009. ápr. 10. 08:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Ma még nyitva van minden, de a patikáknak is van ünnepi nyitva tartása,szerintem nem ártana egy teszt, é akkor nyugodtabbak lehetnének. Ha védekeztetek és nem szakadt ki a gumi, akkor nem lehet terhes
2009. ápr. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem nem szakadt ki,mindet egyesével ellenőriztam (durex) és ahogy elmentem az óvszerba,rögtön kicseréltük egy üresre,nem folytattuk ugy a szexet szóval a tövénél se jöhetett ki a sperma se semmi.De akkor most miért van ez? :S
2009. ápr. 10. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!