Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az első menstruáció meg...

Az első menstruáció meg jövetele elött volt fehér folyásotok? Azért kérdezem mert nekem nem, csak szörösodtem és egyszer váratlanúl jött hét napra.

Figyelt kérdés

2011.10.26.án jött az első 7 napig volt, november.1.ig, azóta semmi 3.hónapja még nem állt be?

Van akinek fél évre jött a 2dik, valakinek egy évre egy illetöt ismerek akinek úgy volt mint nekem f.folyása se volt neki csak jött és aztán fél évre volt 2dik azóta már f.folyása is van.

Mikor fog már meg jönni a 2.?

Nektek mikorra jött a 2.? Fehér folyással hogy voltatok? Mikortól volt?

Nekem meg volt az elsö azóta kezdet csak nöni a mellem picikét.


2012. febr. 1. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a mellem jóval előtte kezdett el nőni,fehér folyásom is több,mint egy évig volt első menstruáció előtt.

Nekem onnantól (első menszesztől) kezdve szinte be is állt,több mint 2 éve van meg és pár napokat szokott csak csúszni néha,általában akkor mikor beteg vagyok.


Szerintem a menstruáció minden embernél más-és más. Van akinek szerencséje lesz benne van akinek megkeseríti az életét,ez ilyen.

2012. febr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindenkinek változó, ezt nem lehet megmondani előre pontosan, hogy mikor jön meg neked másodszorra. Az is lehet, hogy a jövő héten, viszont lehetséges, hogy csak pár hónap múlva.

Én pl szerencsésnek mondhatom magam, az elsőtől kezdve rendszeresen jött meg minden hónapban, viszont utána a hülye koplalásommal elcs.sztem...

2012. febr. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy év volt.
2012. febr. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Ne aggódj, nincs Veled semmi gond. Mindenki máshogy fejlődik.
2012. febr. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
81%
ezt a kérdést még hányszor fogod feltenni?:DDD
2012. febr. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nyugodj meg, ha már egyszer megjött, meg fog újra. de feltétlenül el kell menned nőgyógyászhoz. sajnos sok lány nem teszi meg, pedig az első menstruációtól kezdve évente minimum el kéne menni. mivel még fiatal vagy - megérzéseim szerint -, ezért nem kell félned, nem lesz fájdalom, mert rákszűrést valószínűleg nem csinálnak, bár az se fáj, csak kellemetlen! a doki tud válaszolni minden ilyen kérdésedre, hogy ne pánikrohamot kapj legközelebb, hanem tudd, mi történik a testeddel!
2012. febr. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

terhes vagy!!

nem voltál együtt valakivel??-.^


egyébként ez normális!Valakinek az első után akár egy év is kimaradhat

2012. febr. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!