Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy a fog....

Lehetséges, hogy a fog. Gátlótól tűnt el teljesen a libidóm? +1:lehet már symiciát kapni?

Figyelt kérdés

kb. 8hónapja szedek gyógyszert. először simyciát szedtem, ezzel semmi problémám nem volt, csak valami per miatt nem szállítanak, és át kellett állnom a yasminellre. Ez drágább is, rossz az íze,szerintem büdös is... pedig elvileg ugyan az az összetétele.

na most az a helyzet, hogy 3 éve vagyunk együtt a párommal, eleinte a napi 3 megvolt, persze ez csökkent később, de minden nap, nagyon max minden másnap együtt voltunk. Hogy elkezdtem szedni a simyciát ez nem változott láthatóan, tehát a heti 3-4 megvolt.

Mióta a yasminellet szedem, egyáltalán nincs kedvem a szexhez. Élvezni élvezem, csak egyszerűen nincs kedvem "nekiállni". Egyszerűen nem tudok más okot, mint a gyógyszer, az lehet?

Valaki járt már így, vagy csak ráfogom a gyógyszerre és semmi köze hozzá?

Ha elfogy mindenképp íratok másikat szerintem...


+1: szed valaki most symiciát? Lehet már kapni?


2012. febr. 1. 11:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, előfordulhat, hogy a bogyótól csökkent a libidód. Én nemrég hagytam abba a gyógyszert közel 5 év szedés után, és azóta sokkal jobban kívánom az együttléteket, még én is meglepődtem a dolgon. Szerintem válts fogamzásgátlót, hátha egy másikat jobban tolerál a szervezeted. Sajnos azt nem tudom, hogy az említett tabletta kapható-e.
2012. febr. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Igen,lehet már kapni. nekem is át kellett állnom Smiciárol,Yasminellere. és sajnos nekem is csökkent a libidom.ez a fogamzásgátlo mellékhatása!
2012. márc. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!