Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha egy lánynak nem teljesen...

Ha egy lánynak nem teljesen feszes és lapos a hasa, hanem van egy kis "bögyögő", az miért számít túlsúlynak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 08:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
az nem számít túlsúlynak. túlsúlyról akkor beszélünk, ha a bmi index nem a normál tartományban van. onnantól felfelé vannak az elhízásnak a kisebb-nagyobb fokozatai. a kis "bögyögővel" meg tornával lehet segíteni.
2012. jan. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De a kis "bögyögőt" miért kellene tornával eltüntetni? Ettől lesz egy lány nőies! Nem szép, mikor egy lánynak feszes, izmos hasa van. Az olyan férfias. Gondolom már a kommentemből kiderült, hogy fiú vagyok. Szerintem egy "túlsúlyosnak" mondott lánynak csak annyit kellene leadni, ami feltétlenül szükséges ahhoz, hogy egészséges maradjon.
2012. jan. 20. 08:36
 3/11 anonim ***** válasza:
Sok lány nem kis "bögyögő"-nek látja azt a pici hasat, hanem nagy bálnahasnak, azért akarják mindenáron leadni.
2012. jan. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Feszes karcsú (nem izmos) az nőies.

Ha ilyen bögyögőről beszélsz, akkor nagyon nőies:

[link]


[link]



Ha ilyenről, akkor az túlsúly:

[link]

2012. jan. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy most megfogtok lepődni, de az első képen a piros bikinis lány, és a másik két képen lévő lány is tetszik. Köszönöm a válaszokat!
2012. jan. 20. 11:45
 6/11 anonim ***** válasza:
bögyögő....xDDDDD kész, ennyi magam alá sz*rtam a röhögéstől, nagyon feldobtad a napom, köszi :D ezt sose hallottam még.
2012. jún. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök, hogy fel tudtam dobni a napod! :D
2012. jún. 9. 17:48
 8/11 anonim ***** válasza:
Najó, kiröhögtem magam, tartozom annyival hogy rendesen válaszolok: szerintem ha egy lánynak van egy kis túlsúlya, akár a hasán, nem gond. Nem kell kihívóan öltözködnöd, kerüld a topokat és a feszülős szűk ruhákat, és senkit sem fog zavarni a hasad, de elsősorban -és ami a legfontosabb- téged nem. Molett divatáru üzletekben lehet kapni olyan felsőket (nem csak kövér, hanem kicsit husisabb nőknek is) amik elegánsak de ápol s eltakar elven jól állnak akkor is, ha épp bögyögőd van :)
2012. jún. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja most olvasom fiú vagy, bocs :D Egyébként ha már itt tartunk, nekem is van bögyögőm, csak azt épp sörhasnak hívják :D
2012. jún. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Aki linkelt, az trójait linkelt! A Google is blokkolta.



Lány vagyok. A köldököm alatt van egy kisebb úszógumi-szerű, ott kemény is a hasam, mindenhol puha egyébként. Ez mi lehet egyáltalán?

A BMI-indexem alapján majdnem túl sovány vagyok pedig.

2012. jún. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!