Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bugyi a betéthez?

Bugyi a betéthez?

Figyelt kérdés

ducibb lányok véleménye érdekelne..

mivel ugye szélesebb a rész ahova a betét kell tenni, nem pontosan illeszkedik..

csakén vagyok így?

sima bugyit hordok, nem tangát


2012. jan. 29. 08:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Konkrétan mi a baj?
2012. jan. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ő... szárnyas betét esetleg?
2012. jan. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen, szárnyas betét, és ugye túl keskeny a szárnya ahhoz a részhez ahova rákell hajtani a bugyin
2012. jan. 29. 09:02
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát, ha minden igaz van extra méretű betétet is, szerintem biztos találsz valamelyik boltban.

A tampon gondolom kilőve.

Esetleg rakj be 2 vagy 3 betétet, úgy hogy megfelelően fedjék egymást.

Jobb ötletem nincs.

2012. jan. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát de a szárnyát rá lehet hajtani szélesebb részre is, igazából minél keskenyebb a bugyi annál nehezebb rajta megtartani. Nem értem a kérdést!
2012. jan. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem a kérdést, de leírom a tapasztalatomat ezzel kapcsolatban, hátha tudok vele segíteni.

Én azt vettem észre, hogy a normál bugyijaim szélessége keskenyebb, mint a betét szélessége. De ez nekem még jó is, mert így a betét kicsit nagyobb, mint a bugyi és a szélén, ahol eredetileg már csak a szárnynak kellene lennie ott is van rendes betét. Ez nekem azért jó, mert általában a betét egy részben gyűlik a menstruáció és így a szárnyánál nem folyik ki.

2012. jan. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

kb 6500000 féle bugyit lehet kapni, vegyél másmilyet


amúgy a sloggi basic midi bugyikhoz tökéletesen passzol minden szárnyas betét

2012. jan. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A kérdezőnek az a problémája, hogy nagyobb a bugyija, mint a betét, és így nem tudja ráhajtani a szárnyakat mert nem ér el odáig.. egyébként válasz a kérdésre, ahogy már írták, vannak extra méretű betétek, esetleg még azt lehet, hogy kisebb bugyit nézel, ami alul kisebb, biztos vannak ilyenek, mert nekem is sokféle bugyim van. Vagy francia bugyi, azoknak más a felépítése, mint a normál bugyinak..:)
2012. jan. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!