Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van itt annyi tamponelle...

Miért van itt annyi tamponellenes?

Figyelt kérdés
Sok kérdésnél olvastam olyan választ,h aki tampont használ az gáz/k*rva/r*banc stb. Kíváncsi vagyok, h miért gondolják így és tényleg érdekel. Írtam már ilyen válaszolónak privátot, kellemes hangvételűt (tényleg, udvariasat) h érdekel a véleménye és miért gondolja így de nem tudott válaszolni. ha valaki szintén így gondolja, h a tamponhasználó nő r*banc, az írja meg, h miért. Ha nem akarja h lepontozzák, akkor privátba csak nekem!
2012. jan. 28. 19:11
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%
Én is sokszor láttam már a kérdéseknél a sok tamponellenest en is azt hasznalok,sokkal kényelmesebb és nem ázok át ,14 vagyok és szüz nincs semmi bajom ,..Az oszim (ofo) tamponellenes .összevisza szidta , lehet h ö sem tudja használni pedig 46 eves
2012. jan. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én sem értem, hogy teremtett valaki nagyon okos párhuzamot a tamponhasználat és a ribancság között, de az tény, hogy egészségtelen és sokkal jobban hajlamosít nemi fertőzésekre mint a betét. Ezt nekem több nőgyógyász is megerősítette. Nyugaton évek óta nem "divat" már a tampon emiatt.
2012. jan. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem,hogy aki azt írta,hogy nem tisztul ki a hüvely(!) rendesen a tampon miatt,az nem hallott a hüvely öntisztitó folyamatáról? Ami a fehérfolyás.Szóval nem tudom,de az én hüvelyemre még sosem mondta a nőgyógyász,hogy nem tisztult ki..
2012. jan. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én tíz évig tampont használtam még éjszaka is,de mostantól úgy döntöttem áttérek a betétre.Sok nőgyógyász nem ajánlja a tampont.Fájó szívvel én is visszatérek a betétre.Tampont elég gyakran kell cserélni,és a csere sem egy egyszeru muvelet.Betétet azért nem olyan körülményes cserélni.Kíváncsi vagyok nyáron,hogy fogom a betétet bírni,majd meglátjuk. :-)
2012. jan. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

HUh leírni is sok, de már 8 és féléve használok/használtam betétet. Ma tettem fel életem első olyan tamponját amit nem rántottam ki magamból azonnyomban. :D Egyáltalán nem találom kényelmetlennek, nem fáj, semmi. Felhelyezni sem volt nehéz, csúszott csúszott, aztán elfordult és putty el is fogyott az ujjam. :) Most márcsak azon aggódok el ne tünjön a kis madzag. De remélem ez nem olyan gyakori. :D Vagy annyira csúszós vagyok belül, hogy egy erősebb mozdulatnál kicsúszik. :D De ugye nincs ilyen?

Amúgy nem a tangahasználat miatt váltottam, mert nem igazán használok tangát. A betéttel sem volt különösebb bajom, megtlaáltam pár éve a neekm megfelelőt... csak eléggé forgolódom mikor fekszem az meg mozog és elcsúszik. Meg nem igazán szerettem, hogy érzem, ahogy folyik ki belőlem. Mindig a hányinger kerülgetett tőle.

Éjszaka sem tűnik el bennem a tampon ugye? :D

2012. jan. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
nem tud eltűnni, ha pedig a madzag elszakad, akkor leguggolsz nyomsz és 10 másodperc után már kint a vége, de velem ez eddig egyszer fordult elő 10 év alatt
2012. febr. 12. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!