Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van itt annyi tamponelle...

Miért van itt annyi tamponellenes?

Figyelt kérdés
Sok kérdésnél olvastam olyan választ,h aki tampont használ az gáz/k*rva/r*banc stb. Kíváncsi vagyok, h miért gondolják így és tényleg érdekel. Írtam már ilyen válaszolónak privátot, kellemes hangvételűt (tényleg, udvariasat) h érdekel a véleménye és miért gondolja így de nem tudott válaszolni. ha valaki szintén így gondolja, h a tamponhasználó nő r*banc, az írja meg, h miért. Ha nem akarja h lepontozzák, akkor privátba csak nekem!
2012. jan. 28. 19:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
én eddig nem vettem észre ezt a tamponellenességet,de gondolom nem ok nélkül kérdezed. én sem értem miért lenne az k-rva,stb..-jó nagy h-lye aki ezt gondolja.
2012. jan. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Dehát ki az aki szerint a tamponhasználók r*bancok? Biztosan a tizenévesek mondják ezt. Én nagyon szeretem mert szerintem praktikus, kényelmes. Lelkes tamponhasználó vagyok.
2012. jan. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Na csajok,mindjárt jönnek a tampon ellenes,betét-párti nők és fognak itt vészmadárkodni,hogy meghalunk ha tampont használunk,mert az milyen egészségtelen. Kérdező,én is olvastam ilyet,sőt engem le is ri.ancoztak,mert tampont használok.Szerintem mindenki azt használjon,ami eki kényelmes.Ja meg sokan jönnek itt azzal,h a tampon "böki" őket,meg nyom meg szúr...Hát kérem,aki béna,hogy normálisan fel tudjon rakni egy tampont,az lehet is tamponellenes :)!És figyeljétek meg mennyien fognak ezért engem támadni!
2012. jan. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Én is nagyon szeretek tampont használni, de csomó kérdésnél olvastam ilyeneket:

"A mai világba elég gáz tampont használni, mint ahogy tangát hordani is!"

"tévedésbe vagy, a tampont egészségtelenebb és k*rvás is, mint ahogy a tanga is!"

ez a kettő választ szerintem ugyanaz írta, mert mind2 esetben a tangához hasonlítja, amit szerintem szintén nem speciálisan k*rvák hordanak.

"Amúgy meg én nem fogok leállni veszekedni,hisz akkor lesüllyednék azok az emberek szintjére akiknek csak a kényelem és a baromságok fontosak(kár,hogy a betét még kényelmesebb is)(...)És a tanga már nem is olyan menő."

2012. jan. 28. 20:02
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondjuk nem tudom,mi kényelmes van a betétben...Az,mikor ha felállsz,érzed,hogy egy csomó vér hírtelen folyik ki belőled,vagy az,hogy ráragad a véres betét az alfeledre,és nyáron pl abban izzadni,hát csuda kellemes érzés! De most komolyan.Nekem 2 éve volt egy LLETZ műtétem és rosszul mondtam a dokinak az utolsó menstruációm időpontját és egy héttel a műtétem után megjött és hát nem használhattam tampont.Na nekem az maga volt a pokol.Szóval szerintem tisztább dolog a tampon,és ha megvannak a higiéniás feltételek akkor egyik sem volna szabad,hogy veszélyes legyen!
2012. jan. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

[link]

Ebben a cikkben írják, hogy a tampon nem engedi rendesen kitisztulni a hüvelyt.

2012. jan. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem használok tampont csak nagyon ritkán. Bár én nem is használhatnék...Hajlamos vagyok a fertőzésekre...Na én nem szoktam mondani senkire sem,hogy a tampon használó ilyen meg olyan,mert nem igaz! Unokatesóm is azt használ(persze csak nappal) tangával. És nagyon kedves,adakozó lány. És igenis vannak olyan esetek,amikor muszáj! Bár az tény,hogy nem hagyja teljesen kiürülni a hüvelyt és a nőgyógyászok sem ajánlják....Épp azért én azt mondom,hogy legalább éjszakára használjanak betétet! Én amit akartam leírtam! :)
2012. jan. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem is veled van bajom, vagy azokkal akik nem szeretik, vagy akik különböző betegségekre, vagy görcsökre való hajlam miat nem használják. Azokkal van, akik le k*rváznak, mert nekem fontos a kényelem és, h ne kelljen minden cserekor egy egész alvázmosást megejtenem. Elég egy intim törlőkendő.
2012. jan. 29. 12:56
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát én éjjel őrülnék meg legjobban,ha betétben kéne aludnom...Na meg tamponnal sosem áztam át,betéttel meg minden menstruáláskor legalább egyszer.
2012. jan. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Utolsó: Rendes éjszakai betéttel(pl. Libresse Invisible Ultra Goodnight) vagy sima normál napokra valóval(pl.Libresse Invisible Ultra Normal)?
2012. jan. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!