Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Katéterezést hogyan csinálják?

Katéterezést hogyan csinálják?

Figyelt kérdés

Reggel mondta a doki,hogy katéterezni fognak...

hogy fogják csinálni? Teljesen lekell hozzá öltözni...? Szégyellős vagyok nem szivesen "mutogatom" magam,énse "jártam" még ott...

félek,nagyon :/

Letakarhatom azt a részt ahol nemcsinálnak semmit? :$



14/L


2012. jan. 25. 13:26
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
Sajnos ez van.
2012. jan. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 A kérdező kommentje:
remélem nemlessz itt anyira rossz,nőm egyszer kapott ebbe a korházba ő elájult.... XD
2012. jan. 27. 12:58
 53/64 anonim ***** válasza:
Ki ájult el, és mitől?
2012. jan. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
Lelkileg hogy viseled? Mármint azt, hogy a szemed láttára haltak szörnyen a másik autóban ülők. Nekem azt hiszem, ez lenne a legnagyobb bajom, nem az, hogy beöntést kapok-e vagy nem. Ne érts félre, persze, az is szörnyű, hogy kórházban vagy, de nem kellene esetleg beszélned valakivel a balesetről? Mert szörnyű dolgokat éltél át...
2012. jan. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 A kérdező kommentje:

barátnőm,amikor anyuja behozta a korházba és kapott beöntést egyszer csak,durr XD


szerencsére a csattanás kiesett arra eszméltem hogy eszti szál ki meg a "kicsik" megyek oda az autóhoz(másikhoz)[a mi kocsink alá szorult] és csatt megint semmi,majd arra ébredtem h bentvagyok a korházba...

2012. jan. 27. 13:31
 56/64 anonim ***** válasza:
Kivették már a katétert? Vagy tudod meddig lesz bent?
2012. jan. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 A kérdező kommentje:

Meg bentmarad hetvegere mert rohadtul faj meg a hasam...

ismeros ejszakas noverrel elrendeztuk a kupos dolgot.mondta hogy nemlehet baj,megusztam a beontest... Szerencsere,ha minden jol sul el,szerdan haza.

2012. jan. 28. 17:08
 58/64 anonim ***** válasza:
Remélem tényleg hazamehetsz szerdán, és soha többé nem lesz semmi bajod! :)
2012. jan. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 A kérdező kommentje:
Enis nagyon remelem
2012. jan. 29. 10:35
 60/64 anonim ***** válasza:
Jobbulást kívánok én is, nekem is volt katéterem egy betegség miatt, majdnem két hónapig, tulajdonképpen az első egy-két nap volt nehéz vele, utána egészen megszoktam. Nekem ki is cserélték kétszer is, a hosszú idő miatt.
2012. jan. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!