Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Katéterezést hogyan csinálják?

Katéterezést hogyan csinálják?

Figyelt kérdés

Reggel mondta a doki,hogy katéterezni fognak...

hogy fogják csinálni? Teljesen lekell hozzá öltözni...? Szégyellős vagyok nem szivesen "mutogatom" magam,énse "jártam" még ott...

félek,nagyon :/

Letakarhatom azt a részt ahol nemcsinálnak semmit? :$



14/L


2012. jan. 25. 13:26
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 A kérdező kommentje:
Csak ciki,na :$
2012. jan. 26. 08:34
 22/64 anonim ***** válasza:
Sajnos nem minden úgy történik az életben, ahogy nekünk a legjobb. Szerintem Neked sem ígérte senki, hogy minden olyan lesz, ahogy Te akarod. Vannak dolgok, amin akkor is túl kell esni, ha bármilyen ciki is!
2012. jan. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
Na azért, ha van rá mód, akkor megpróbálja az ember lánya kevésbé kínosnak intézni ezeket a dolgokat, pl. női nőgyógyászt választani, stb..
2012. jan. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 A kérdező kommentje:

azon kedden estem túl,rendelési időn túl,ismerős nőgyógyásznál,mert csak pecsételő vérzés volt (még nemjött meg egyszer sem :$):$ elmondta a dolgokat,nem nézett meg

mikor katéterezek füles a fülembe,becsuktam a szemem és kész is volt

2012. jan. 26. 11:28
 25/64 anonim ***** válasza:

Teljesen megértem szemérmességedet, de próbálj meg arra gondolni, hogy pillanat alatt túl esel a vizsgálaton és elkerülni úgysem lehet...


Majd a "privát" életedben tényleg keress esetleg egy női nőgyógyászt, aki elött kevésbé ciki vetkőzni, terpeszteni.

2012. jan. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 A kérdező kommentje:

már megtörtént :)

idősödő hölgy de kedves kicsi korom óta ismerem és visszagondolva látott ő már úgy szóval már nemérdekel :)

2012. jan. 26. 11:31
 27/64 anonim ***** válasza:
Milyen baleset volt? Komolyabb sérüléssel is járt? Már jól vagy?
2012. jan. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 A kérdező kommentje:

Autóbaleset,én barátnőm,és nővére(leszerelt katona,most testőr szerüség) meg bnőm kissebik huga voltunk a kocsiba elég nagy sebességel mentünk mert baj volt,elénvágott egy száguldozó kedvü sofőr,megcsúszott,satuféket bevágta,2 méter alatt nemtudta Eszti(bnőm nővére) lefékezni azt a jó 5,5 tonnát(katonai autó),belecsattantunk a másik kocsiba ülők szörnyet haltak,nekem lettek kisseb belső sérüléseim mivel alapbol levoltam csúszva az ülésbe,a hasamnál volt az öv :S meg a kislánynak zúzódott az ujja,jah meg beütöttem a fejem eszméletvesztés utánnkiszáltam a kocsibol és csatt :S

semmi egyéb

jólvagyok csak fáj a hasam :S

2012. jan. 26. 13:39
 29/64 anonim ***** válasza:
Jajj..........
2012. jan. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 A kérdező kommentje:
Ha az nagybaj hogy vér van a vizeletembe akkor nagybaj van :/
2012. jan. 26. 18:04
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!