Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek az elsö menses mikor...

Nektek az elsö menses mikor meg jött, hány napra/hònapra jött a második?

Figyelt kérdés
Akinek hònapok teltek a màsodikig, volt alatta valamilyen fehèr vagy barna folyàs vagy semmi? A 2-ig!

2012. jan. 22. 17:15
 1/5 A kérdező kommentje:
légyszìves ìrjatok minnèl többen! (Nekem 2 ès fèl hònapja volt az elsö ès azota semmi, de ugy tudom a serdülökor elsö menses utan honapok kimaradhatnak mert 1-2 èv mig rendszeresedik!)
2012. jan. 22. 17:19
 2/5 Minii Vikii ***** válasza:

Szia!

Nekem tavaly augusztusban jött meg és kimaradt a szeptember és az október. Nem számítottam arra, hogy novemberben meg fog jönni, mivel nem fájt a hasam, sem más testrészem. Azóta megjött decemberben is pont aznap. Ma kellett volna megjönni, de nem jött, talán holnap, vagy holnapután!

Ne aggódj, van akinek félévig is kimarad. A két menszesz között nekem ugyanúgy volt fehéres folyás, ami teljesen normális, hiszen így tisztul a hüvely. De hogyha túrós szerű, zöldes, viszket, ég vagy csíp, akkor lehet, hogy gomba! Olyankor nem szabad várni, irány a nőgyógyász!

Remélem, hogy segítettem.

15L

2012. jan. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszt! Nem nem csìp ès nem is viszket ott lent!
2012. jan. 22. 20:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha megjelentek rajtad a másodlagos nemi jellegek, vagyis nő a melled, szőrösödik a puncid és a hónaljad, akkor nincs gond. A menstruációd miatt ne aggódj, 2-3 év is eltelhet, mire beáll. Még csak most fejlődik a hormonrendszered.
2012. jan. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A mellem nőt egy picit, és már szörösis pár helyen föleg mostanába már jobban szörös mint régeben volt, de az se gond ha 2 és fél hónap alatt fehér folyás sincs?
2012. jan. 23. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!