Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van szinte minden...

Miért van szinte minden együttlét után, másnap sárga folyásom?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, hogy ha együtt vagyok a párommal, másnap elég sok, sárga folyásom van. De nem büdi, nem is viszketek, csak besárgul. Ugyanolyan, mint a fehér folyás, csak ez sárga..egyikünknek sincs semmilyen fertőzése..

Lehet, hogy mert néha nem mindig vagyok kellőképpen felizgulva, és amiatt? Vagy mitől lehet? Tapasztalt már valaki ilyesmit? A nőgyógyászom szerint ez "normális"..:S

20L

Ja, és óvszert használunk, nem vagyok rá allergiás.


2012. jan. 17. 06:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát ha tényleg nincs semmi mellékhatása, és a nőgyógyász azt mondta normális, akkor még mit szeretnél?...

Én sose tapasztaltam még ilyet, de rám néha ugyanígy néznek, ha többszörös orgazmusról beszélek, és ha hozzáteszem azt is, hogy a párommal szüzen kerültünk össze, és már az első alkalomkor is elélveztem... valakinek ez az, amit még sose tapasztalt, vagy ritkán :D mindenkire más jellemző :) Nyugi.


19/L

2012. jan. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!