Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SÜRGŐS! Mi lehet a bajom?

SÜRGŐS! Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
két hete úgy éreztem megváltozott a folyásom, kértem időpontot dokihoz, most csütörtökön mennék. A hétvégén vérezni kezdtem, pecsételő vérzésnél azért ez több, de nem annyi mint amikor megjön ... viszont a bökkenő hogy egy hete volt meg.:/ Ma már jobb oldali alhasi fájdalmaim voltak, mi lehet ez? kicsit parázom ...
2012. jan. 15. 21:17
 1/5 A kérdező kommentje:
ohh, kissé lefelejtettem a lényeget ... együttlét után is volt vérzés :S köszi előre
2012. jan. 15. 21:18
 2/5 anonim ***** válasza:
A legvalószinübb, hogy petefészekgyulladásod van, de ettöl függetlenül lehet még sok más is - csak az orvos tud diagnózist felállitani vizsgálat után.
2012. jan. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem azonnal doki. Menj a sürgősségire, vagy ahol tuti emgnéznek. Mert ez komoly baj is lehet akár. Az is lehet, hogy nincs semmi. De inkább az utóbbi derüljön ki, mint az előbbi :SS


Remélem ninc ssemmi komoly bajod! Jobbulást !

2012. jan. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is petefészek-eredetű lehet.

Én sem várnék csütörtökig, ha nem enyhülnek a panaszok feltétlen járj utána holnap.

2012. jan. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. jan. 15. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!