Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet valami bajom/Mit kéne...

Lehet valami bajom/Mit kéne tennem? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
Megettem egy egész omega zsírsavas vaj kiszerelést kenyérrel. Jóötletnek tűnt, mivel h unatkoztam és a tvben is azt láttam h jót tesz a szívemnek. Most viszont rá 15 percre szörnyen elkezdett csikorni a hasam. Mit tegyek mot? Nem akarok rosszabbul lenni. A válaszokat előre is köszönöm!
2011. dec. 22. 16:56
 1/5 zokniszörny ***** válasza:

Ennyi vajat (zsírt) megenni, te szent ég. :D Nem csoda, ha csikar a hasad.

Irány a wc, a természet megoldja a gondod. Igyál sok folyadékot, és ha nagy a gáz, holnap vegyél széntablettát a patikában! De enni már ne egyél semmit, mert ez rengeteg volt!

2011. dec. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
EGY EGÉSZ DOBOZZAL? te szegény... :-D nagyobb bajod nem lesz tőle, de az biztos h borzasztóan émelyegni fogsz esetleg hányni, jobb esetben csak hasmenés.
2011. dec. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Így járhat, aki hisz a reklámoknak. Azoknak nem oktatás, felvilágosítás a célja, hanem hogy minél többet eladhassanak a termékből.
2011. dec. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy kiadós hasmenés és/vagy hányás még vár rád, ne menj messzire a slózitól.


Egyébként, ha ennyi eszed van, megérdemled.

2011. dec. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
OMG! Bátor tett volt! Szerintem ne nézz reklámokat egy darabig inkább, amúgy ne menj el otthonról ma már.:S
2011. dec. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!