Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Recept nélkül lehet kapni...

Recept nélkül lehet kapni valamilyen gyógyszert felfázásra?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha az a problémád, hogy gyakran kell pisilned, akkor ülj bele egy 1/2 kád kamillás nagyon forró vízbe (ne tele, mert felmegy a vérnyomásod, és elájulhatsz ). Addig ücsörögj benne, amíg langyos nem kezd lenni. Nekem ez mindig beválik. Más gyógyszerről én nem tudok, esetleg gyulladáscsökkentő, de az már receptes téma.
2009. máj. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
az én receptem: beülök egy forró fürdőbe, viszek magamnak másfél liter ásványvizet, és kb fél óra alatt megiszom. akkor is, ha már rég nem vagyok szomjas. a sok pisilés kimossa belőlem a felfázás minden tünetét, a forró fürdő csodát tesz. ha bírsz kamillás(gyenge) teát igyál. én nem bírom meginni, de ez még többet érne, mint a víz.
2009. máj. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Saját módszer: fogj jó sok vizet, teát, akármit és igyál! Annyit, hogy már rá se bírj nézni folyadékra :) Segít kimosni a bacikat, hamar jobban leszel tőle!
2009. máj. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Felfázáskor szigorúan tilos a forró fürdő, mivel ilyenkor a hólyag gyulladásban van, és fokozza a hólyagnyálkahártya vérbőségét így fokozza a gyulladást!! én tapasztalt felfázós vagyok, és ezt nekem több urológus is a lelkemre kötötte, hogy a hiedelemmel ellentétben tilos a forró fürdő!

sok folyadékot kell inni, löketszerűen, napi sok litert. ajánlom még a tőzegáfonya kapszulát. nagyon hatásos, bioboltokban lehet kapni. az altestedet pedig érdemes melegen tartani,pl egy párnával, de könyörgöm ne forró fürdővel!

2009. máj. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, vizet iszom, a fürdő most kiesett, mert épp megvan, így marad a sok folyadék.
2009. máj. 25. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!