Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Femoden gyógyszert már 2...

A Femoden gyógyszert már 2 éve szedem. Mos amikor utoljára vettem, azt mondta a gyógyszerész, hogy vényköteles és nem adhat recept nélkül. Akkor 2 éven keresztül nekem hogy hogy adtak recept nélkül?

Figyelt kérdés
Igaz most másik városban akartam venni,és ott mondták. Ez helytől függ?Nem értem.
2009. aug. 21. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Utána néztem a net-en és mindenhova az van írva, hogy vényköteles.

[link]

Elképzelhető, hogy ott ahol előzőekben vetted nem foglalkoztak ezzel és adtak, amit nem szabadna egyébként. Ez egy szomorú dolog.

2009. aug. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minden fogamzásgátló vény köteles. Ezen nem változtat az a tény, hogy én is láttam már gyógyszertárban, hogy kiadták recept nélkül. A fogamzásgátlók nem vitamin készítmények, a saját érdeked is azt kívánja, hogy orvosi ellenőrzés mellett szedd.
2009. aug. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Persze egyet értek.Annó nekem is az orvos írta fel,és azóta is szedem,de soha nem írattam ki és mindig adtak.Most szóltak előszőr,hogy vényköteles.
2009. aug. 22. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!