Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mielőtt nőgyógyászhoz mentek,...

Mielőtt nőgyógyászhoz mentek, leborotválnátok a lábatokat?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 14:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Én mindig leszoktam,de a nemi szervemen nincs dzsumbuj,de nincs különösebben leborotválva,mivel a szőr fontos szerepet tölt be.
2012. jan. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Attól függ tetszeni akarsz neki, vagy gyógyulni a segítségével. Na de komolyan! Baromira nem érdekli a dokit sem a borotvált, sem a borotválatlan lábad. Amennyiben a jól ápoltság miatt teszed borotváld, de ne az orvosi vizsgálat miatt. Jó esetben tisztálkodni sem csak akkor szokott az ember.
2012. jan. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%

"mivel a szőr fontos szerepet tölt be."


Érdekelne milyen fontos szerepet? Én férfi vagyok és mocsok dühös vagyok a bozontomért.Utálom, fürdésnél vigyázni kell mert kényelmetlen.

2012. jan. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%

A fanszőr elsődleges szerepe a védelem. Mind a végbélben, mind a hüvelyben különféle baktériumok és kórokozók találhatók – egészséges állapotban is. A két nyílás baktériumai különbözők, melyek természetes helyükön nem, ám máshová vándorolva sok kellemetlenséget okozhatnak. A fanszőr helyhez köti a baktériumokat, és csökkenti a szabad testnedvek mennyiségét.


Tudtad? A fanszőrnek nem csupán a test egészségének védelmében, hanem a szaporodásban is fontos szerep jut. A test a verejtéken keresztül feromonokat választ ki, melyeket a fanszőr megköt. Így az ellenkező nemet oly mértékben vonzó hatás tartósabb, ami segíti a párválasztást és a szaporodást.


[link]

2012. jan. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
igen, legyantázom a lábam, és a vizsgálandó területet is leborotválom. sőt szép bugyit is veszek fel, pedig azt aztán tényleg nem látja a doki. nem is miatta csinálom, a saját lelkemnek jobb.
2012. jan. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
1.vagyok: Mivel a 4. válaszoló válaszolt köszönöm szépen,hogy megtette helyettem. És amiket leírt mind igazak,kár,h a 3. válaszoló ezt nem tudta.
2012. jan. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
10%
Puncidat sem kell, nemhogy lábad.
2012. jan. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ti nem szégyellnétek magatokat szőrös lábbal?
2012. jan. 3. 16:03
 9/13 anonim ***** válasza:

Tudom hülyén hangzik, de én szülni mentem szőrös lábbal. Szerencsére világos és ritka, de a szülés során a lámpa fényénél látszott, feltűnt és megfordult a fejembe, hogy miért nem borotváltam le. :) Amikor beindultak otthon a fájások nem gondoltam rá, hogy zavarni fog.

Nem különösebben vagyok kényes ilyen dolgokra, de ha dokihoz megyek mindig rendbeteszem magam mindenhol. Én is lezuhanyozok előtte, szép alsóneműt veszek fel stb... Ez tényleg nekem fontos.

Ha fogorvoshoz megyek is alaposan megmosom a fogam, nem!?

2012. jan. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De szerintem is illik rendbe tenni magunkat. Csak kíváncsi voltam mások véleményére. Nem értem akkor a nemi szervüket miért nem teszik rendbe, vagyis borotválják le?
2012. jan. 3. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!