Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Először megyek nőgyógyászhoz...

Először megyek nőgyógyászhoz és nem tudom mit csináljak . Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ugyanis még szűz vagyok de már maszturbáltam és anya ezt nem tudja és nem is örülne neki ha tudná ... az orvos meg egyértelműen látni fogja hogy elszakadt a szűzhártyám .. Mit tegyek? A másik kérdésem hogy azért megyek nőgyógyászhoz mert 3 hónapig nem volt meg a menzeszem , utána megjött de már két hete tart és nem tudjuk mért .. és ilyenkor hogy vizsgálnak meg vagy mit csinálnak?

Értelmes válaszokat kérek, köszönöm


2011. dec. 30. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem voltál fiúval, tehát szűz vagy Az tök mindegy sem fogja érdekelni, sem szóvá tenni.

Ha értelmes a doki, akkor elküld hormonvizsgálatra.

2011. dec. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm , azt elfelejtettem írni hogy az utóbbi időben kevesebbet ettem , mert fogyókuráztam :)
2011. dec. 30. 12:35
 3/8 anonim ***** válasza:

Az orvosnak mindenképpen mondd, hogy szűz vagy, mert akkor másképpen vizsgál meg, ráadásul rengeteg problémát, valamint a terhességet is ugye ki tudja zárni.

Egyébként amíg nem volt szexuális kapcsolatod, addig szűz vagy. Az nem számít, hogy maszturbáltál-e.

Amúgy valószínűleg majd vérvizsgálatra küldd el, hogy hormonszinteket nézzenek, mivel valószínűleg hormonális probléma.

Ha véletlen fogamzásgátlót akarna felírni, akkor ne szedd be, és keress másik orvost, mert hormonális problémával NEM szabad fogamzásgátlót beszedni, mert meggyógyítani nem tud, csak rontani a helyzeten, de sok gátlástalan orvos felírja, mert a gyártóktól pénzt kap, plusz egyszerűbb felírni, mint hosszú vizsgálatokon végigmenni, hogy kiderítse mi a baja a betegnek, és ténylegesen meggyógyítja. Ha meg te beszeded a foggátlót, akkor amíg szeded, lehet, hogy a vérzésed rendszeres, de utána ugyanolyan rendszertelen lesz, vagy még rosszabb, és valószínűleg majd teherbe se tudsz esni, amíg meg nem gyógyítanak. Szóval ezzel vigyázz.

2011. dec. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A kérdésed első részére azt tudom mondani, hogy anyukád nem fogja tudni mitől szakadt át a szűzhártyád, már ha átszakadt, és a maszturbálásban pedig nincs semmi rossz!!! Már egészen kicsi gyerekek is maszturbálnak a maguk módján, és ez teljesen természetes dolog!

[link]

Küldök egy linket a nőgyógyászati vizsgálatról.

2011. dec. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mindenképpen keress egy női dokit, legalább elsőre.

Anyukád csak akkor lehet bent a vizsgálat alatt közvetlenül, ha te megengeded. Szerintem kérd meg, hogy menjen ki, ha női a doki, akkor valószinüleg könnyebben kimegy majd. Azonkivűl, könnyebb elmondani is ezeket a női dokinak, mint egy idegen ffi-nak, aki talán nehezebben érti meg.

2011. dec. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az már biztos hogy női dokihoz megyek ;)
2011. dec. 30. 22:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Jah amúgy orvosnak nem kell semmit mondani a maszturbációról, semmi köze hozzá. Max akkor említsd meg, ha horzsolásokat, vagy sérüléseket talál a hüvelyedben, de ez elég valószínűtlen ha nem maszturbálsz durván, illetve ha már egy ideje nem maszturbáltál.
2011. dec. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Annak, hogy át lenne szakadva a szűzhártyád, kicsi esélye van. A szüzesség és a szűzhártya nem függ össze. Addig vagy szűz, amíg nem volt intim együttléted fiúval. A szűzhártya viszont nem feltétlenül szakad át teljesen a szex során. Nagyon rugalmas és ellenálló, simán kibírja a tampon-használatot, maszturbációt, esetleg a szexet anélkül, hogy komolyabban sérüljön. Vannak, akiknél csak a szülésnél szakad át teljesen!

Azt viszont mindenképpen mondd el az orvosnak, hogy diétáztál. Ha túlzásba vitted, könnyen lehet, hogy amiatt maradt ki a menzeszed. Ha pedig újra elkezdtél rendesen enni, újra van menzeszed és a szervezeted próbálja behozni az elmúlt hónapok lemaradását.

Helyes diagnózist csak és kizárólag orvos fog tudni adni.

2011. dec. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!