Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlót szedtem és...

Fogamzásgátlót szedtem és amióta abbahagytam nem jön meg a mensesem viszont azt olvastam a tabletta 48órán belül kiürül a szervezetemből. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
18éves leszek lassan volt egy barátom két évig aki nem hagyott hogy szedjek fogamzásgátlót. az anyukája Tri-regolt szedett már 20éve és azt mondta próbáljam ki mert a munkatársa lánya is velem egy idős és ezt írták neki hogy beálljon a menstruációja elkezdtem szedni, 3hónapig szedtem rendesen ahogy ő is...nyáron június végén még megjött amikor az utolsó levéllel beszedtem megvolt egy hétig azóta nem szedem a fogamzásgátlót és nem menstruálok (fél éve) mostmár nincs étvágyam 3hete van olyan h egy nap egyszer étkezek akkor is nagyon keveset. a fehérfolyásom viszont egyfolytában megvan a doki cisztára tippelt nemsokára megyek nőgyógyászhoz de h őszinte legyek meg vagyok ijedve
2011. dec. 27. 14:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Értem. A félelmeidre reagálva azt mondom, attól félünk általában, amit nem ismerünk. Küldök egy linket a cisztákról, tanulmányozd, ha gondolod.

[link]

2011. dec. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen Primabalerina...mostmár próbálok kicsit megnyugodni mert jövő péntekig még sok idő van remélem nem kellesz műtét...:(
2011. dec. 29. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!