Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Viszkető hüvelybemenet mire...

Viszkető hüvelybemenet mire utalhat?

Figyelt kérdés
3 napja olyan problémám van, hogy viszket a hüvelybemeneti rész. Ha ülök nem érzem, viszont ha felállok és elkezdek menni, érzem, hogy viszket. Ezen kívül semmi problémám nincs, tehát megváltozott hüvelyi folyásom sincs, csupán ez az egy panasz. Szerintetek mi lehet a probléma? Canesten kombi segíthet?
2011. dec. 20. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Volt új partnered mostanában?
2011. dec. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nőgyógyász segíthet igazán, nem mi. :)
2011. dec. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2 hete vesztettem el a szüzességemet. Gumival védekeztünk. A panaszaim 3 napja vannak meg.
2011. dec. 20. 12:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja,akkor csak simán jeleznek ott lent,hogy ideje a következő menetnek.:)
2011. dec. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy inkább van vmi fertőzésed. Menj el orvoshoz.
2011. dec. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem gomba volt. nézesd meg magad, nem elég ha felírja a szert(nekem csinálta ezt egy doki)
2011. dec. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj el orvoshoz! Ha gombásodás van akkor az is fontos, hogy a párodat is kezeljék, mert ha éltek nemi életet akkor hiába kezeled magad, a párod hetek után is hordozza a baktériumot és visszafertőz Téged!
2011. dec. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!