Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló szedésének...

Fogamzásgátló szedésének befejezése után lesz-e "csúszás" a menstruációban?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha a szervezet hozzászokott a tabletta szedéshez a ciklus nagyjából megmarad-e?
2011. dec. 17. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:

változó.

nekem volt amitől beállt 28 napra a 34 helyettire.

aztán volt aminél 25 napra jött és az maradt meg az utána lévő pár hónapban és aztán átállt 32 napra.

2011. dec. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bánomisén ***** válasza:

Nekem átdátumozta magát más időpontra 3-4 hónap alatt és - hála istennek! - rövidebb ideig tart, mint gyógyszerrel tartott. És kevesebb kellemetlenséggel jár, mint amíg gyógyszert szedtem.

De, ahogy az előző is írta, egyéni, hogy kinek hogyan reagál a szervezete a gyógyszer abbahagyására.

2011. dec. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. dec. 17. 20:54
 4/4 anonim ***** válasza:
A tabletta 28 napos ciklust csinál. Mindenkinek, mert így működik. Ha abbahagyod és szerencséd van, visszatér az eredeti, tabletta előtti ciklusod. Ha szerencsétlen vagy, akkor tök összevissza fog megjönni.
2011. dec. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!