Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehet megoldani, hogy...

Hogyan lehet megoldani, hogy a tangán ne látszódjon "barna folt" miután nagyvécézek?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, meg szoktam törölni magam, mindig meg is nézem, hogy csak akkor húzzam vissza a bugyit, ha már nem olyan a vécépapír amivel kitöröltem, mégis egy-két órával később meglátszik egy kis barna folt rajta. Sajnos pl iskolai vécében, meg nekünk otthon sincs piszoár, és naponta csak egyszer szoktam fürdeni, esténként, akkor jól megmosom magam. Ha meg barátommal vagyok, használok előtte intim törlőkendőt, de mégis annyira gáz, nem lehet ezt valahogy kiküszöbölni?
2011. dec. 10. 08:21
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem piszoárt akartam írni, hanem bidét, bocsi. ^^
2011. dec. 10. 08:22
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Fújjj.Wc után használj törlőkendőt.
2011. dec. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Ne tangát hordj, hiszen belecsúszik a fenékpofáid közé, és könnyebben viszi a hüvelyedbe onnan a baktériumokat, aminek következtében csúnya fertőzéseket kaphatsz.
2011. dec. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az összes bugyim tanga, sajnos arra nincs pénzem, hogy egyszerre lecseréljem mindet.
2011. dec. 10. 09:31
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Meg sem kellett volna venni a tangákat.
2011. dec. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

Hagyjátok már!

Ez mindenkivel előfordul, bármit is mondjanak.

Nem lehet, hogy aranyered van? olyankor gyakoribb ez a baj.

Próbáld pisilésekkor is megtörölni a popsid is.

2011. dec. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Igen így valóban szép kis fertőzést lehet kapni, amióta Coli baktériumot tenyésztettek ki nekem is hüvelyből(!!!), nem a bugyivásárlás volt az a dolog, amire "nincs pénz", mert az antibiotikum több ezer ft volt + hüvelyflóra visszaállító cucc is 2700 minimum.

Kínai üzletekben 3-400 ft egy rendes bugyi, amik szépek is, veszel belőle hetet és megoldottad. Vagy karácsonyra kérsz.


Tanga az egyik leghülyébb dolog, én már szinte nem is hordok, és nem szól be a barátom, hogy nem szexi, tisztában van a veszélyeivel ő is.

2011. dec. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Használj nedves wc papírt is így biztos nem lesz csíkos a tangád.Lehet kapni egyenként csomagolva is így bárhova magaddal viheted.
2011. dec. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én fiú vagyok, de ha itthon vagyok -nálunk sincs bidé, magyar nevén: s*ggmosó :D - én nagy dolog után mindig megmosom, nem sajnálom rá azt a pár percet. Utána sokkal jobb érzés, mintha csak simán papírral törölném le a sz*rt. Ha nem vagyok itthon és ott jön rám, akkor sajnos marad a papír, de ha hazaérek, akkor az elsők között van a s*ggmosás. Tényleg, ahogy előttem írták, vigyél magaddal ilyen nedves törlőkendőt. Talán az segít.
2012. márc. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszolóval teljes mértékben egyetértek! Én is fiú vagyok, és én tangát hordok, de mégsem foltos sosem. Nagydolog után mindig megmosom, így sokkal higiénikusabb.


Nagyon egyszerű amúgy: felülök a kád szélére, és a zuhannyal, illetve szappannal megmosom. Szerintem ez alap dolog, ha otthon van az ember, és van rá lehetőség. Kb. 2 perces művelet, megéri!


28F

2012. márc. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!