Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruáció lehet fájdalomme...

A menstruáció lehet fájdalommentes is?

Figyelt kérdés

Hát nekem még csak most jött meg, egész pontosan okt. 26.-án aztán novemberben nem, és aztán meg most dec 5.-én. 1:szerintetek mennyire lesz még rendszertelen? 2:Az baj h nekem elég kevés jön? és 3:Én eddig még csak rosszat hallottam róla de én egyáltalán semmi de semmi fájdalmat nem érzek közben. Ez rendellenes?


15 leszek májusban


2011. dec. 9. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Normális, az is, hogy nem fáj és az is, hogy még rendszertelen. Egyéntől függ minden fent említett dolog, örülj neki, hogy fájdalommentesen úszod meg a dolgot.
2011. dec. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kedves 14!

Szerintem fordulj orvoshoz a kérdéseiddel. És nem rendellenes. Édesanyáddal nem tudsz erről beszélgetni?

2011. dec. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem fáj a hasam szinte soha, sajnos... Mert ha fáj legalább hamarabb elmúlik... Én jobban szeretek 3 napig szenvedni, mint 7-8 napig csak úgy... :S
2011. dec. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves: 1.:Köszi a választ, egyébként örülök is :)

2.:Már mondtam neki, de ő is azt mondja h normális, meg h neki fokozatosan következett be h először neki se fájt annyira aztán mindig kicsit jobban, bár annyira nem szenvedett soha. Amúgy orvoshoz még egyelőre nem akarok menni, mert még csak a 2. volt meg, azért legalább az 5.-6.at megvárom még, mert még változhat, csak a véleményetekre vtam kíváncsi.

3.:Neked 7-8 napig tart? :O Az tényleg nem jó. Az a sok macera... Nekem csak 4-5 nap...(Volt eddig, a mostani csak 4)

2011. dec. 9. 22:43
 5/7 bánomisén ***** válasza:

Még egy jó ideig, akár pár évig is rendszertelen lehet, idő kell neki, amíg beáll.


Nem baj, hogy kevés jön, de ne ijedj meg akkor sem, ha több jön, nem kell egyformának lennie minden alkalommal.


Nem rendellenes, ha nem fáj a hasad, ahogy az sem, ha fáj. Örülj neki, hogy nem kell kínlódnod vele :-)



22:25

Ez az oldal azért van, hogy kérdéseket tegyenek föl, és aki tud, válaszol rá. Ha nincs kedved válaszolni, nem kell. A kérdező csak rendeltetésszerűen használja az oldalt - veled ellentétben.

2011. dec. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van akinek meg sem kottyan. Ezért tartom óriási baromságnak, ha a már menstruáló lányok ijesztgetik azokat akik még nem menstruálnak. Előbb-utóbb minden lánynak megjön és kb. 45-50 évig az élete része lesz. Mindenkinem magának kell megtapasztalni, hogy hogyan viseli.
2011. dec. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Persze, hogy lehet. De ez egyéntől függ. Nekem sem fáj sem előtte, sem utána. Amikor 1.-re és 2.-ra megjött, akkor fájt, de lassan 1 éve megvan, és nem fáj.
2011. dec. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!