Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet valami bajom, hogy...

Lehet valami bajom, hogy 12évesen menstruáció nélkül megujjaztam magam?

Figyelt kérdés
Komoly (esetleg orvosi)válaszokat várok. Nagyon félek, hogy valami bajom lesz belőle. Csak kipróbáltam és nagyon tetszett, egy nap többször is csináltam, de csak 1 napot.
2011. dec. 8. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem lehet. Csak legyél óvatos, zárkózz be, moss kezet előtte, utána.
2011. dec. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mégis mi bajod lehetne? Semmi köze a két dolognak egymáshoz... a kérdésedből is látszik, hogy mennyire nem tudsz semmit még.
2011. dec. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%

úristen...12 évesen én még barbiztam....mégis érett, iskolázott, dolgozó nő lett belőlem.

Ha most újjazod magad, mit fogsz csinálni 20 évesen? Filmet forgatsz?

Minek hozzák előre ezek a gyerekek a felnőtté válást? Mindennek ott van a maga ideje..

Szóval volt 12 év gyerekkorod, és lesz (jobb esetben) 80 évnyi felnőttkorod...

2011. dec. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
A menstruációnak ehhez semmi köze, és ha tiszta kézzel nyúltál a puncidhoz, akkor semmi bajod nem lesz.
2011. dec. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10%

Nagyon nem kellene ezt csinálnod!

Nem lehet semmi bajod, ha tiszta kézzel csináltad, de nem is fizikai gondod lehet emiatt, hanem lelki-érzelmi!

Ha lehet, halgass rám, és ne tedd!

2011. dec. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

szia!


Semmi bajod nem lesz tőle. A maszturbáció minden fiatalt utolér, kit előbb, kit utóbb. Az óvónők is tudnának mesélni az alvásidő alatt magukat simiző gyerekekről, és még az sem kóros, rájuk sem szabad szólni.

Csak az a fontos, hogy ne más előtt csináld, és mindig tiszta legyen a kezed. És ez a te magánügyed, nem tartozik senkire.

A menstruációnak semmi köze hozzá, kíváncsi lennék, hogy miért tetted bele a kérdésbe!

2011. dec. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
attól féltem, hogy ugye még nem jött meg és, hogy valami bajom lesz majd. köszönöm, nagyon megnyugtattatok, de többé nem hiszem, hogy csinálom majd.
2011. dec. 9. 16:24
 8/10 anonim ***** válasza:

Jól van, nyugodj meg, nincs semmi baj!

Tényleg próbáld megállni, hogy ne tedd ezt ilyen fiatalon még.

2011. dec. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi tetszett annyira benne??

és hogy érted hogy megujjaztad magad? mit jelent?? :S

2012. jan. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én is 12 évesen kezdtem és semmi bajom nem lett! :) Nyugodtan csináld jó ha megismered a tested. Ha jól esik akkor máskor is csinálhatod. Én is ugyanezt éreztem először de azóta megnyugodtam. Semmi bajod nem lesz, legalább megismered ezt az érzést és a testedet! :)
2015. jan. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!