Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megujjaztam a barátnőmet és...

Megujjaztam a barátnőmet és már 3 napja késik neki az ujjazás befolyásolja a menstruáció-t?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. nov. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha g..is ujjal csináltad akkor igen.
2011. nov. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem befolyásolja. De könyörgöm, ha ilyet nem tudtok, akkor miért csináljátok? Amúgy gondolom fiatal a barátnőd (és a kérdésből ítélve te is), úgyhogy 3 nap késés az semmi, abszolút belefér, természetes.
2011. nov. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én gondolom hogy az még belefér csak barátnőm parázik
2011. nov. 27. 20:29
 5/8 anonim ***** válasza:
hát figy, barátnőmet én ujjaztam először életében, ő se csinálta magának sose előtte. neki utána ki is maradt. azt mondják hogy első szexuális élmény jelentősen befolyásolhatja. lehet hogy ettől lehet hogy csak úgy maradt ki neki, ezt nem tudjuk, de el tudom képzelni hogy egy teljesen tapasztalatlan lányra nagyon nagy hatással lehet egy ilyen élmény, főleg ha élvezi:) hónapokkal később az első szeretkezés után is késett neki.
2011. nov. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és kb mennyit fog neki késni?
2011. nov. 28. 17:11
 7/8 anonim válasza:
Teherbe ejtetted, gratulálok apa leszel
2011. nov. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hahaha nagyon vicces valaki
2011. nov. 29. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!